Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı
Bybit
Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı
Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) gece saatleri itibariyle tekrardan rekora koşuyor. Şu anda 64.200 dolardan işlem gören Bitcoin için son birkaç yüz dolar kalmış durumda. ETF rüzgarının arkaya alınmasıyla çıkılan bu seviyeler yatırımcılar için büyük bir sevinç kaynağı oldu.

Bitcoin Yeni Bir Rekora Koşuyor!

Bitcoin 64.000 Dolar 19 Ekim
Bitcoin 64.000 Dolar 19 Ekim

TradingView verilerine göre Bitcoin son birkaç saattir önemli bir çıkış yakalamış durumda. Buna ek olarak lider kripto para biriminin en son 6 ay öncesinde rekor kırdığını da hatırlatmak gerek. O günlerde 64.863 dolar ile kırılan rekor bu gece tekrardan kırılabilir. Yatırımcıları heyecanlandıran bu durum neticesinde piyasaların bu gece 65.000 doları görmesi söz konusu.

Son günlerde ardı ardına gelen olumlu haberlerden etkilenen Bitcoin son 24 saatte %5 değer kazandı. Bu çıkışıyla yeni bir rekora koşmakta olan BTC için bu çıkışın altcoinlere de yarayacağı düşünülüyor. Özellikle de yeni bir rekor gelirse insanların piyasalara güveni büyük ölçüde artmış olacaktır.

ABD’deki geleneksel yatırımcılar için büyük bir anlam ifade eden Bitcoin ETF işlemleri bugün başlamıştı. Bu yatırım türünün de hayata geçirilmesiyle Bitcoin’de hareketli saatler görülmeye devam ediyor. Yeni bir rekora koşan BTC için şu anda birçok yatırımcı grafik ekranına kilitlenmiş durumda.

Polkadot’tan 770 Milyon Dolarlık Yeni Geliştirme Fonu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Yüz Milyonlarca Dolarlık Bitcoin (BTC) Hareketleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Dev Bitcoin (BTC) Transferleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Büyük kripto para transferlerini duyuran Whale Alert tarafından bugün ilginç Bitcoin transferleri dikkatleri üzerine toplamış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.