Binance %20 İndirim
Bitcoin Temmuz Ayında Bu Ülkede Tamamen Yasallaşıyor! İşte Detaylar...
Bitcoin Temmuz Ayında Bu Ülkede Tamamen Yasallaşıyor! İşte Detaylar...

Bitcoin Temmuz Ayında Bu Ülkede Tamamen Yasallaşıyor! İşte Detaylar…

El Salvador’un Bitcoin’i resmi bir para birimi olarak kabul etmesinin ardından farklı ülkelerde de konu hareketlenmiş durumda. Yaşanan bu gelişmelerin ardından şimdi de Paraguay’da Bitcoin’in tamamen yasal olacağı öğrenildi. Temmuz ayı için tarih veren Paraguaylı yetkililer olayın ülkeleri için büyük bir adım olduğunu düşünüyor.

Ülkede çıkan dedikoduların ardından Paraguay Milletvekili Carlos Antonio Rejala Helman tarafından da haberin doğru olduğu onaylanmış durumda. Haberle ilgili “Burası Paraguay. Temmuz’da Bitcoin’i yasalaştırıyoruz.” açıklaması yapan yetkili Coindesk tarafından yapılan ihtimal haberini yanıtladı. Bu şekilde haberin doğruladığının öğrenilmesiyle bir miktar artışa geçen Bitcoin son 24 saati hala zararla sürdürüyor. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 35.569 dolardan işlem görmekte olan kripto para liderinin değeri pek fazla artmamış olsa da bu haberler önemli bir mihenk taşı niteliğinde. Birçok analiste göre de bu haberlerin devamı geldiği sürece Bitcoin’in gelecekte çok daha önemli bir konuma sahip olduğunu görmek mümkün olacaktır.

13 Yaşındaki Genç Milyonlarca Dolarlık Altcoin Projesini Yürütüyor

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Profanity Cüzdanlarına Yaklaşık 1 Milyon Dolarlık Hack Saldırısı!

Profanity cüzdan adres oluşturucu kullanılarak oluşturulan özel adresler, 972.000 dolarlık bir kayıpla sonuçlanan saldırıya uğramış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.