Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin Ustası: Balina Yumurtlama Sezonu Başladı!

Bitcoin Ustası: Balina Yumurtlama Sezonu Başladı!

Advertisements

Bitcoin Ustası: Balina Yumurtlama Sezonu Başladı!

On-chain kripto stratejisti Willy Woo’ya göre, varlıklı yatırımcılar Bitcoin (BTC)’i benzeri görülmemiş bir hızda satın alıyor. Analiste göre, bu eğilim hız kesmeden devam edecek.

Willy Woo: Sürüler halinde çok varlıklı bireyler geliyor

Usta analist Willy Woo, 1.000 BTC veya daha fazlasını içeren Bitcoin adreslerinin sayısının arttığını gösteren toplu ağ verilerini aktarıyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BALİNA YUMURTLAMA SEZONU BURADA (1.000 BTC VEYA DAHA FAZLASI). SÜRÜLER HALİNDE ÇOK VARLIKLI BİREYLER GELİYOR. BU DÖNGÜ, DAHA ÖNCE GÖRDÜĞÜMÜZ HİÇBİR ŞEYE BENZEMİYOR.

Kaynak: Willy Woo

Usta analist: Piyasadaki likit Bitcoin miktarı, istikrarlı bir düşüş yaşıyor

Willy Woo ayrıca, kripto analitik firması Glassnode’dan alınan verileri vurguluyor. Bu veriler, piyasadaki likit BTC miktarının, hükümetlerin hızlı oranlarda para basmaya başladığı geçen yılın Mart ayından bu yana istikrarlı bir düşüş gösterdiğini ortaya koyuyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DÜNYADA 47 MİLYON MİLYONER VAR VE BUNLARIN %71’İ ABD VEYA AB’DE YAŞIYOR. DOLAŞIMDA YALNIZCA 14,9 MİLYON BTC VAR VE YALNIZCA 4,1 MİLYON BTC LİKİT VE BU NEDENLE SATIN ALINABİLİYOR. YÜKSEK VARLIKLI BİREYLER, YENİ PİYASAYA GİRİYOR. BENCE BTC‘NİN 23.000 DOLARI GEÇMESİNİN NEDENİ BU…

Kaynak: Glassnode

Willy Woo: Bitcoin fiyatı bu yıl 300.000 doların üzerine çıkabilir

BTC rallisinin 2021’de yavaşlama belirtisi göstermemesi ile Willy Woo, piyasaya giriş yapacak yeni yatırımcıların olduğunu söylüyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN PARTİSİNE GEÇ KALDIĞINIZI DÜŞÜNÜYORSANIZ, TEKRAR DÜŞÜNÜN. BİTCOİN’İN RİSK AYARLI GETİRİLERİ, 6 YILDIR AYNI YÜKSEK SEVİYELERDE. BAŞLANGICINDAN BU YANA DİĞER TÜM VARLIK SINIFLARINDAN AÇIKÇA DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERİYOR.

Kaynak: Willy Woo

Willy Woo ayrıca BTC’nin bu yıl 300.000 doların üzerine çıkabileceğini ve en muhafazakar fiyat hedefi olarak 100.000 doların üzerine çıkabileceğini tahmin ediyor.

İşte Willy Woo’nun başarılı kripto para tahminleri

Willy Woo’ya başarılı tahminlerinden dolayı “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor. Analist, Mayıs ayında Bitcoin’in fiyatının 5.500 dolar seviyelerine düşeceğini iddia etti ve analistin belirttiği fiyat hedefi gerçekleşti. Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar seviyelerinin görüleceğini öne süren Willy Woo, bunu da bildi.

Ayrıca analist kendi geliştirdiği NVT yöntemine dayanan tahminlerinde yüksek başarı oranı yakaladı. Willy Woo, geçtiğimiz dönemlerde de son derece doğru tahminlerde bulundu. Analist, Ağustos sonunda Bitcoin’in 9.000 dolarlık seviyelere düşüşünü ve geçtiğimiz dönemlerde 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini doğru bildi. Bu nedenle yatırımcılar Willy Woo’yu yakında takip ediyor.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Bill Gates’ten Bitcoin Eleştirisi: Gezegenimiz İçin Kötü!

Advertisements Bill Gates’ten Bitcoin Eleştirisi: Gezegenimiz İçin Kötü! CNBC’den Andrew Ross Sorkin’in gerçekleştirdiği Clubhouse röportajı sırasında Microsoft …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.