Binance %20 İndirim

Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Fırlayacak!

Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Fırlayacak!

Geçen hafta, Bitcoin fiyatı düştü ve fiyatlar 50.000 dolar seviyesine kadar sarktı. Bu durum, yatırımcıların dipten satın almaları için başka bir alan açtı. Yakın vadede, boğalar piyasayı yeni bir fiyat seviyesine taşımak için atakta görünüyor. Bu durum, son piyasa güncellemesinde Bitcoin’in önemli bir kırılmanın eşiğinde olduğunu vurgulayan analist Filbfilb tarafından da ele alındı.

BTC/USD fiyat grafiği – Kaynak: TradingView

Filbfilb: Bitcoin fiyatı güçlü bir kopuşun eşiğinde

Coinbase’in bu ayın 14’ünde halka açılacağını duyurmasının ardından, satış baskısı Bitcoin‘i yükselişinden önce aşağı doğru düzeltmeye zorlayabilir. Filbfilb konuya yönelik şunları söyledi:

HAREKETLİ BİR HAFTANIN ORTASINDA HAFTA SONU, İYİMSER OLMAMAK ZOR. BU KADAR VAHŞİCE AYRILACAĞIMIZI DÜŞÜNMÜYORUM, ANCAK GÜÇLÜ BİR KOPUŞUN EŞİĞİNDE OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM.

Bitcoin ilk kez 20.000 dolara ulaştığında, bunu yeni seviyelere doğru bir sıçrama izledi. Bu model, Bitcoin sonunda 50.000 doları parçalayana kadar haftalarca devam etti. Aynı modelin analiste göre, Bitcoin ile 60.000 dolarda kendini tekrar edebileceğini not etmek çok önemli. Filbfilb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİRKAÇ HAFTA ÖNCE, BU BENZER FİYAT HAREKETİNİ/PİYASA YAPISINI, ŞİDDETLİ BİR KIRILMADAN ÖNCE YAKLAŞIK 50 BİN DOLARA DÜZELTİLMİŞ OLAN BTC’DE, 20 BİN DOLAR SEVİYESİNDE GÖRÜLENE BENZER ŞEKİLDE PAYLAŞTIM.

Altcoin'ler Yükselirken Bitcoin Hakimiyeti Son 7 Ayın En Düşük Seviyesinde

Usta analist: Bitcoin ilk önce 70.000 dolara sonra 95.000 dolara çıkacak

Uzun vadede analist, ayı piyasası zayıfladığında, fiyatın en az 70.000 dolara çıkabileceğini tahmin ediyor. Bu seviye analiste göre, Bitcoin’i daha sonra 95.000 dolara gönderebilir. Analiste göre, bu fiyat seviyesinin yıl sonuna kadar devam edip etmeyeceği tamamen piyasa faaliyetlerine bağlı. Ancak analiste göre, Bitcoin’in daha yüksek seviyelerde kapanması için hala yer olduğunu unutmamalıyız. Filbfilb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

UZUN VADELİ GÖRÜŞ, LOGARİTMİK KANALIN ÜST ÇEYREĞİNİ TEST ETMEYE DEVAM ETMEMİZDİR, BU DA YİNELENEN FİB UZANTI KANALININ BİZİ 70 VE 95 BİN DOLARA GÖTÜRDÜĞÜNÜ GÖRECEK.

Filbfilb: Ethereum’un ETH’si için önünüzdeki yol daha da umut verici

Bitcoin hala yana doğru hareket ederken, altcoin’ler zaten yeni zirvelere çıkmaya başladı ve analiste göre, Ethereum’un ETH’si için önünüzdeki yol daha da umut verici. Analist, ağ performansını artırmak için ayarlanan EIP yükseltmesinin fiyatları daha yükseğe gönderebileceğini belirtti. Filbfilb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETHEREUM, 1559 YÜKSELTMESİNE DOĞRU İLERLİYOR, BUNUN YANINDA ETH DE KLASİK BİR LİVERMORE SPEKÜLATİF ŞEMASI GİBİ GÖRÜNEN BİR ŞEYİ YAYINLIYOR. BU DA BİRİKİMİN SONUNUN ÖNÜMÜZDEKİ BİRKAÇ AY İÇİNDE DAHA BÜYÜK BİR YÜKSELİŞE GEÇMEDEN ÖNCE GELECEĞİNİ GÖRECEK.

Lider Trader: Başlıyor! Bu 5 Altcoin’de Süper Rallilere Hazır Olun

Usta analist Filbfilb, Bitcoin fiyatı konusunda yaptığı tahminlerde 3.150 dolar, 6.500 dolar, 10.000 dolar ve 3.800 doları bildi. Eylül ayında bir grafik yayınlayan başarılı analist FilbFilb, Bitcoin‘in 2020 yılının 2. çeyreğine kadar görebileceği fiyatları sıraladı. Bazıları bu tahmini dikkate almadı hatta güldü. Ancak Bitcoin olumlu Çin haberlerinin arkasındaki geçici bir yardım rallisiyle 10.000 dolara yükseldiğinde, tahminlerin %100 doğru olduğu kanıtlandı ve daha sonra BTC 6.000 doların ortalarına düştü. Ayrıca usta analist, Aralık 2018’den aylar önce Bitcoin’in 3.150 dolarlık dip fiyatını da doğru bildi. Bunlar dışında usta analistin, başka başarılı BTC tahminleri de mevcut.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Ethereum Ağında Güncellemenin Ardından 1 Milyon ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) Fiyatı Zararları Kurtarmaya Çalışıyor (20 Eylül)

Ethereum fiyatı bir sıçrama başlatmayı hedefliyor, ancak Bitcoin’in yaşadığı oynaklık bunu engelliyor gibi durmakta. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.