Ana Sayfa / Analizler / Bitcoinde Boğa Koşusu Yakın Olabilir
Bitcoinde boğa koşusu yaklaştı mı
Bitcoinde boğa koşusu yaklaştı mı

Bitcoinde Boğa Koşusu Yakın Olabilir

Belirli aralıklarla iniş çıkışlarına devam eden bitcoin, boğa koşusu adı verilen çıkışlarla yatırımcısına ciddi kazançlar sağlayabilmektedir. Yapılan bir analize göre de yakın zamanda bitcoin için yeni bir boğa koşusuna girebileceğimize dair güçlü sinyaller var. Direkt olarak zamana endekslenen bu hareket, bir süredir durgun bir şekilde devam eden bitcoinde hareketliliğin tekrar yaşanabileceğine dair bir işaret olarak da söylenebilir.

Bitcoinde boğa koşusu yaklaştı mı
Bitcoinde boğa koşusu yaklaştı mı

10 yıl Önce Bitcoin Almış Olsaydınız Şimdi Kaç Paranız Vardı ?

Tabloda kırmızı olarak işaretlenmiş alanlar bitcoinde boğa koşu veya çıkışlarının yaşandığı tarihleri simgelemektedir. Aslında basit bir analiz olsa da birçok kez insanların şüphelerini doğru çıkartan bitcoin boğa koşusu yakın bir dönemde tekrardan gerçekleşebilir. Özellikle bitcoinin şu dönemlerde çok durgun olmasından yakınan yatırımcılar için büyük bir heyecan var diyebiliriz. Böyle bir hareketliliğin gerçekleşmesinin ardından altcoinlere olan ilgi tekrardan bitcoine kayarak daha heyecanlı ve hareketli bir piyasa çizgisi yaşanmasını sağlayabilir. Yatırımınızı hazır tutun ilerleyen günlerde uçuşa geçebiliriz!

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Binance'e Türk Kredi Kartı İle Alış Seçeneği Yolda

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ?

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ? Son haftalarda, kripto para piyasasının çoğu, birkaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.