Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin’de Büyük Dalgalanmalar Devam Ediyor
bitcoinde dalgalanmalar devam ediyor bitcoin fiyat analizi
bitcoinde dalgalanmalar devam ediyor bitcoin fiyat analizi

Bitcoin’de Büyük Dalgalanmalar Devam Ediyor

Advertisements

Günlük değişiklik oranlarında ciddi bir artış olan Bitcoin, yaşadığı büyük dalgalanma boyutlarıyla yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. Piyasalar her ne kadar durgun olarak bilinse de son bir haftadır oldukça hareketli anlar yaşandığını söylemek mümkün. Ancak bu hareketli piyasaların ne kadar süreyle gideceğini öngörmek şuan için imkansız gibi görünüyor.

bitcoin fiyat analizi
bitcoin fiyat analizi

Yukarıdaki grafik tablosunda görebileceğiniz üzere daha 5 gün öncesinde 7.900 dolar seviyelerinde olan Bitcoin, 12 Ekim itibariyle 8.370 dolar seviyelerinde seyir ediyor. Son 24 saatte neredeyse hiç değişim göstermeyen kripto para lideri konumundaki Bitcoin, gelecek açısından hala ufak da olsa bir umut ışığı barındırıyor. Bu konuda yıllardır umutlu olan birçok isim Bitcoin’in 2020 yılı başlarında değerine çok daha fazla değer katacağına inanarak ellerindeki Bitcoin’leri tutmaya devam ediyor. Bu şekilde düşünen birçok yatırımcı olduğunun kanıtı olarak kripto paralarla ilgili forum veya benzeri sitelerdeki insanların yorumlarına göz gezdirebilirsiniz.

Yıl Sonuna Kadar Yükseliş Beklenmiyor

Son 1 aydır yatırımcısını üzecek seviyelerde düşüş yaşayan Bitcoin için yıl sonuna kadar önemli bir yükseliş beklenmediği konuşuluyor. Bu her ne kadar bir tahmin olsa da birçok kişinin görüşünün bu şekilde olduğunu söyleyebiliriz. En azından büyük bir düşüş yaşanmaması için gerekli çalışmaların yapıldığı Bitcoin’de bu şekilde dalgalanmaları en az 1 ay kadar daha göreceğiz. İlerleyen dönemde ise bir çıkış çizgisinin görülmesi bekleniyor.

Bitcoinleri Tutmalı Mı Satmalı Mı?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Etherum Son 24 Saatte Yüzde 10 Büyüdü

Etherum Son 24 Saatte Yüzde 10 Büyüme Kaydetti

Advertisements Kripto paralar arasında büyüklük bakımında Bitcoin’in hemen arkasından gelen Etherum, son 24 saatte yüzde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.