Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin’de Sert Düşüşün Nedeni (27 Ekim)
Bybit
Bitcoin'de Sert Düşüşün Nedeni (27 Ekim)
Bitcoin'de Sert Düşüşün Nedeni (27 Ekim)

Bitcoin’de Sert Düşüşün Nedeni (27 Ekim)

Son 24 saatte kripto para lideri Bitcoin’de sert bir düşüş görülmüş durumda. Yatırımcıları korkutan bu durumun nedeni ise kaldıraçlı işlemlerin bir anda sekteye uğraması olarak gösteriliyor. Buna ek olarak yine bir süredir düzeltme gelmemesi de düşüşü olağan kılan nedenler arasında.

Bitcoin Tekrardan Toparlayabilir mi?

Bitcoin 27 Ekim ANaliz

Haber yayın saatleri itibariyle 58.712 dolardan işlem gören BTC birkaç saatte önemli bir düşüş yaşadı. Bu düşüşle birlikte bazı yatırımcıların satış yapmasına neden olan korku halen devam ediyor. Ancak duruma ilişkin şarkıcı Emre Aydın’dan da yatıştırıcı bir paylaşım geldi.

Yaşanan durumda hiçbir anormalliğin olmadığını belirten ünlü isim morallerin de bozulmaması gerektiğini düşünüyor. Buna ek olarak bu noktaların dip seviyeler olduğunu düşünen Aydın yeni bir çıkışa işaret etmekte.

Kripto para piyasalarında son birkaç saattir yaşanan düşüşte Binance üzerinde yaşanan sorunların da etkili olduğu düşünülüyor. Bir bakım nedeniyle birkaç saattir bazı işlemlerin yapılamadığı borsada kullanıcılar durumdan şikayetçi. Ancak bu durumun daha önceden uyarıldığını belirtmek gerek. Dün bakım için duyuru yapan borsada şuanda birçok işlem kendine gelmiş gibi görünüyor.

Binance Coin (BNB) 500 Dolar Sınırında! (26 Ekim)

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.