Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin’de Yaşanan Düşüşe İlişkin İlginç Bir İddia Ortaya Atıldı
Binance %20 İndirim
Bitcoin'de Yaşanan Düşüşe İlişkin İlginç Bir İddia Ortaya Atıldı
Bitcoin'de Yaşanan Düşüşe İlişkin İlginç Bir İddia Ortaya Atıldı

Bitcoin’de Yaşanan Düşüşe İlişkin İlginç Bir İddia Ortaya Atıldı

Son birkaç gündür Bitcoin (BTC) üzerinde yaşanan düşüşe ilişkin ilginç bir iddia ortaya atılmış durumda. İddiaların odağında ise tecrübeli yatırımcı Peter Brandt bulunuyor.

Paylaşımlar Düşüşü Tetiklemiş Olabilir mi?

Deneyimli yatırımcı Peter Brandt kripto para ekosisteminde oldukça tanınan bir isim. Buna ek olarak ünlü ismi takip eden büyük yatırımcıların olduğu da biliniyor. Hal bu olunca da Brandt tarafından yapılan bir paylaşımın düşüşü tetiklemiş olabileceği iddiası ortaya atıldı.

Peter Brandt dün yaptığı biir paylaşımda Bitcoin’in 53.000 dolara düşmesi durumunda satın alımla ilgilenebileceğini açıklamıştı. Yapılan bu paylaşımın ardından gelen ağır düşüş de yatırımcıların aklına şüphe sokmuş durumda.

Gün içerisinde 58.000 dolara kadar düşen kripto para lideri BTC şu anda 60.600 dolardan işlem görüyor. Ancak son 24 saatte yaşanan %6 oranındaki düşüş yatırımcıları korkutmaya yetti. Şimdi ise 60.000 dolarlık direnci korumak için çabalayan boğa hamleleri görüyoruz. Buna ek olarak yatırımcıların bir kısmı da dipten alım fırsatını kaçırmadıklarını açıkladılar. Bugün inilen en düşük noktadan ağır bir satın alım hareketlenmesi görülürken haftanın tekrardan 64.000 dolar seviyelerinden kapanacağı düşünülüyor.

Piyasalarda Genel Düşüşe Rağmen Bu Altcoin Halen Yükseliyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

PlanB: "Bitcoin Fiyatlarındaki Düşüş Piyasayı Rahatlattı ve Yeniden Yükseliş Yaşanacak"

Bitcoin (BTC) İçin Tarihinin En Kötü Haftalık Serisi Yaşandı!

Geçen ay yaşanan Bitcoin (BTC) düşüşü, yatırımcıları tarihin en kötü haftalık dönemine yönlendirdi. BTC şimdi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.