Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin’de Yükseliş Sinyalleri Devam Ediyor
Binance %20 İndirim
Bitcoin'de Yükseliş Sinyalleri Devam Ediyor
Bitcoin'de Yükseliş Sinyalleri Devam Ediyor

Bitcoin’de Yükseliş Sinyalleri Devam Ediyor

Uzun bir süredir bekleneni gerçekleştirmeye doğru giden Bitcoin’de yükseliş sinyalleri devam ediyor. Birçok analiste göre kısa sürede önemli yol kateden BTC daha da yükselmeye devam edecek.

Lider kripto para birimi olan Bitcoin bilindiği üzere birkaç gün önce önemli bir yükseliş gerçekleşti. Blok ödüşü yarılanması olayı öncesinde oldukça önemli olan bu yükselişin bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Özellikle de evlere kapanıp yüzümüzü dijitale döndüğümüz şu günlerde Bitcoin’in işlem hacmi de bir hayli fazla. Bu hacim büyümesinin de piyasalara olumlu bir etki bıraktığı düşünülüyor.

Yazının hazırlandığı sıralarda 7.530 dolardan işlem görmekte olan Bitcoin umutları yeşertmeye devam ediyor. Özellikle de artık umudunu kesmeye başlayan BTC madencileri için bu yükselişin ilaç gibi geldiğini söyleyebiliriz. Ancak bu yükselişin devam edebilmesi için 7.500 dolar değerinin korunması gerektiği de bir gerçek. Destek limiti olarak belirtilen bu seviyenin üstü her zaman yükseliş için bir umut barındıracaktır. Ancak birkaç gün söz konusu seviyenin altlarında kalındığında işlerin kötüye gitmeye başlayacağını söyleyebiliriz.

Kripto para takipçilerinin sosyal medyada yakından tanıdığı isimlerden biri olan Bitcoin Jack, yaptığı analizlerde bu hafta yeşil bir kapanış yapılması durumunda önümüzdeki 6 hafta için de bunun geçerli olacağını belirtti. Yani bu haftanın piyasalar için önemli olduğunu söyleyebiliriz. Jack’e göre ayrıca bu olay daha öncesinde de 8 kere gerçekleşti. Daha öncesinde de tekrar eden bu olayın gerçekleşmesi durumunda önümüzdeki hafta bir çıkış görünmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Ünlü Kripto Para Borsası Binance Birkaç Saat Kapalı Kalacak

https://tr.wikipedia.org/wiki/Bitcoin

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Mark Mobius

Milyarder Yatırımcı, Bitcoin’in Neden Henüz Dibe Ulaşmadığını Açıkladı

Bitcoin (BTC), fiyatlarındaki son düşüşle küresel yatırımcıların dikkatini çekti. Bazı büyük yatırımcılar, BTC yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.