Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin’deki Bu Değişim Altcoin Sezonuna mı İşaret?
bitcoindeki bu değişim altcoin sezonuna mı işaret
bitcoindeki bu değişim altcoin sezonuna mı işaret

Bitcoin’deki Bu Değişim Altcoin Sezonuna mı İşaret?

En geniş hacme sahip kripto para birimi olan Bitcoin, son zamanlarda yaşadığı fiyat düşüklüğü nedeniyle yatırımcısını bir miktar üzmüş olsa gerek. Peki, Bitcoin’deki bu değişim altcoin sezonuna dair bir işaret olabilir mi? Bu soru belki de birçoğumuz için umut verici olabilir. Şuanda Altcoinlerdeki fiyatlandırmaya baktığımızda hepsinde yeşil ışığı görebiliyoruz. Bu da bazı kesimler tarafından çok iyimser bir şekilde ele alınarak bir altcoin sezonuna hazırlık düşüncesi oluşturulmuş durumda.

altcoin analiz
altcoin analiz

https://habercoin.net/coinler/ sayfasındaki istatistiklere baktığımızda 28 Eylül ve öncesi olan 27 Eylül’de ilk 8’de yer alan tüm coinlerin yükseldiğini görebiliyoruz. Özellikle birkaç gündür düşüş yaşayan Etherum’un artış oranı yatırımcısını tatmin edecek seviyelerde. Ancak bir türlü Bitcoin yükseliş durumuna geçemedi. Bir süre daha bu şekilde 8.000 dolar sularında gezmesi planlanan Bitcoin, bu sayede birçok altcoinin önünü açacak gibi görünüyor. Durgun ve bir o kadar riskli piyasaya yatırım yapmak istemeyen kişiler doğrudan altcoinlere yönelerek fiyatlarına katkıda bulunacaktır. Ancak şuan için Bitcoin’i bir kenara atıp yeni bir altcoin sezonunun başlamış olduğunu söylemek biraz güç. Bunu diyebilmemiz için hedeflenmiş bazı coin türlerinde haftalık periyotların en tepesini görmek gerekiyor. Bu yüzden de birkaç gün daha sabırlı hareket etmek gerekecektir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Son birkaç gündür kripto para piyasaları sessizliğini koruyor. Bu durum da “Düşüş kapıda mı?” sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.