Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Bitcoin’deki Çıkışın Ardından Etherum Fiyatı Da Uçuşa Geçti
Bitcoin'deki Çıkışın Ardından Etherum Da Uçuşa Geçti
Bitcoin'deki Çıkışın Ardından Etherum Da Uçuşa Geçti

Bitcoin’deki Çıkışın Ardından Etherum Fiyatı Da Uçuşa Geçti

Yatırımcısının uzun bir süredir beklediği Bitcoin’deki çıkışın ardından en büyük 2. kripto para birimi olan Etherum fiyatı da adeta uçuşa geçti. Liderin yükselişinden olumlu etkilenen Etherum yazının hazırlandığı saatlerde 322 dolardan işlem görmekte.

Haftaya oldukça iyi bir giriş yapan ETH, Bitcoin’deki çıkıştan nasibini almış gibi görünüyor. Son 24 saatte yatırımcısına %3,25 oranında kazanç sağlayan dev altcoin için son bir hafta oldukça iyi geçmekte. Birkaç gün içerisinde 326 dolara kadar yükselmeyi başaran Etherum’da hedef 370 dolar olarak belirlendi.  Bu hafta içerisinde toplamda %30’a yakın oranda değer kazanan popüler kripto para birimindeki yükselişin ne kadar devam edeceği ise merak konusu. Bitcoin’de işlerin iyi gitmesi halinde birçok yatırımcıya göre fiyatların daha da yükselmesi olası duruyor.

Geçtiğimiz yıl ETH’nin erişmiş olduğu en yüksek nokta olan 367 dolar seviyesine gözler dikilmiş durumda. Haftayı oldukça iyi geçiren Bitcoin’in rüzgarını arkasına alan Etherum’da bu seviye erişilmesi şu an için hiç de kolay olmasa da umutların taze olduğunu söylemek gerek.

Bitcoin’deki Çıkış Altcoinlere De Yaramış Görünüyor

Tıpkı Etherum gibi birçok popüler altcoin birimi Bitcoin’deki çıkışı arkasına alarak yükselmeye başladılar. Bunların başında ise Cardano (ADA) %21 oranındaki yükselişi ile başı çekiyor. Onu Binance Coin (BNB) ve Litecoin (LTC) takip etmekte. Özellikle de birkaç gün içerisinde %12,88 artışla Litecoin (LTC) dikkatleri üzerine çekmekte. Cardano (ADA) ise halen son zamanların en iyi performans gösteren altcoinlerinden biri olmaya devam ediyor. Yatırımcısına son bir aylık süreçte oldukça iyi bir kazanç imkanı sunan Cardano için işlerin oldukça iyi gittiğini söylemek mümkün. Sisteme yeni gelecek güncelleme sayesinde de çıkışın beslenmeye devam edeceği söylenebilir. İşlemlere oldukça hız kazandıracak bu güncelleme tıpkı ETH 2.0 güncellemesine benzetilse de daha dar kapsamlı olduğunu hatırlatmak gerek.

Etherum Fiyatı

Bitcoin Düşüş Trendini Sonunda Kırdı | Sıradaki Hedef Ne?

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Kripto madenciliği faaliyetleri artık Venezuela hükümeti tarafından düzenleniyor

Kripto madenciliği faaliyetleri artık Venezuela hükümeti tarafından düzenleniyor Venezuela’nın Kripto Varlıkları ve İlgili Faaliyetler Ulusal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.