Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin’in 25.000 Dolar Olması İçin Gerekenler Açıklandı
Bitcoin'in 25.000 Dolar Olması İçin Gerekenler Açıklandı
Bitcoin'in 25.000 Dolar Olması İçin Gerekenler Açıklandı

Bitcoin’in 25.000 Dolar Olması İçin Gerekenler Açıklandı

Kripto para dünyasının bir hayli ünlü ismi olan Tom Lee tarafından Bitcoin’in 25.000 dolar olması için gerekenler açıklandı. Ünlü isim, yapmış olduğu konuşmada BTC ile ilgili birçok konuya değindi. CNBC’de katılmış olduğu programda izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan isim, yaşanması gereken senaryolar hakkında konuştu. Lee, kripto paraların gelmiş olduğu noktaya atıfta bulundu ve Bitcoin’in 10 yıl önce çıkmış olmasına rağmen daha yolunun olduğunu belirtti. Yaptığı açıklamaların sonunda Bitcoin’in 25.000 dolar olması için en az 1 Milyon kişinin aktif olarak Bitcoin kullanması gerektiğini ortaya attı. Tom Lee’nin açıklamaları ise şu şekilde:

”Bitcoin tutan kişilerin sayısının en az iki katına çıkması gerekiyor. Bu durum gerçekleştiğinde de fiyatın 25 bin dolara çıkacağını ön görüyorum. Ancak elbette bu durum bugünden yarına olacak bir şey değil. İnternetin nasıl geliştiğine bakmak lazım, bana kalırsa kripto paralar da aynen öyle gelişecek ve büyüyecek. Eğer bir milyon kişi Bitcoin tutarsa, o zaman fiyat direkt olarak 25 bin dolar olur.”

Çıkmış olduğu 2019 yılından bu yana sürekli olarak popüleritesini arttırmaya devam eden Bitcoin için birçok kişi olumlu yorumlarda bulunuyor. Ancak birçok uzmana göre Bitcoin için daha zamana ihtiyacımız var. Birçok ülkenin kripto paralara karşı tavrına dikkat çeken Lee, ülkelerin Bitcoin ile barışık yaşamayı öğrenmesi gerektiğini vurguladı.

Şirketler Blockchain Teknolojisine Neden İhtiyaç Duyar?

https://twitter.com/fundstrat

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Square CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in güvenliğin anahtarlarını elinde tuttuğunu söyledi

Square CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in güvenliğin anahtarlarını elinde tuttuğunu söyledi İnsan Hakları Vakfı veya İHF’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.