Ana Sayfa / Altcoinler / Bitcoin’in Aksine Son 24 Saatte Bu 3 Altcoin Çıkışa Geçti! İşte Detaylar
Bitcoin'in Aksine Son 24 Saatte Bu 3 Altcoin Çıkışa Geçti! İşte Detaylar
Bitcoin'in Aksine Son 24 Saatte Bu 3 Altcoin Çıkışa Geçti! İşte Detaylar

Bitcoin’in Aksine Son 24 Saatte Bu 3 Altcoin Çıkışa Geçti! İşte Detaylar

Kripto piyasalarında Elon Musk tarafından yapılan bir hamlenin ardından büyük bir çöküş yaşanmış durumda. Birçok altcoin %10’un üzerinde değer kaybına uğrarken bu 3 altcoin ise düşüşe direnip aksine daha da yükselmeyi başardı. Gelin bu 3 altcoini birlikte inceleyelim.

1- Uma (UMA)

Kripto para piyasalarındaki düşüşe aldırmayıp son 24 saatte %15 artış yaşayan Uma şu anda 17.17 dolardan işlem görüyor. Yatırımcısına kısa sürede iyi bir kazanç sunan popüler altcoin birimi şu anda yatırımcısını mutlu eden nadir coinlerden diyebiliriz. Bu kısa sürede yaptığı çıkışla iyi bir dengeleyici görevi gören UMA önümüzdeki birkaç gün daha iyi performans sergileyecek güce sahip.

2- Theta Fuel (TFUEL)

Son 24 saatte %10 değer kazanan TFUEL de yatırımcısına çöküş gününde iyi bir kazanç sağlamayı başardı. Haberimizin hazırlandığı sıralarda 0.45 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan Theta Fuel analistlee göre kısa sürede 0.50 dolarda güçlü bir destek oluşturabilir. Sizler de TFUEL’i şimdiden favorilerinize alabilir ve fırsatları daha yakından takip edebilirsiniz.

3- Curve DAO Token (CRV)

Bir proje tokeni olan Curve DAO Token son günlerde büyük bir ilgi çekmeye devam ediyor. Son 24 saatlik süreçte yatırımcısına %9 oranında kazanç sağlamasıyla daha da ünlenen altcoin birimi iyi bir trend yakalayabilir. Şu anda 2.69 dolardan işlem gören CRV’yi sizler de daha yakından takip edebilirsiniz.

Türk Şirketler İran’da Bitcoin Madenciliği Yapmaya Hazırlanıyor

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Bugün sabaha karşı büyük bir düşüş trendi içerisine giren kripto paralar birçok yatırımcıyı zarara uğratmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.