Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Bitcoin’in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Gündemde
Binance %20 İndirim
Bitcoin'in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Artışta
Bitcoin'in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Artışta

Bitcoin’in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Gündemde

Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce birkaç farklı şirketin birden Bitcoin ETF başvurusu onaylanmıştı. Bitcoin vadeli işlemlerine borsada izin verecek bu onayın piyasalara olumlu bir etki yaratması bekleniyor. Buna ek olarak bu haberler bununla sınırlı da kalmadı. Şimdi ise sırada Ethereum ETF başvurularının olduğu konuşuluyor.

Ethereum ETF’si İçin Başvurularda Artış!

Son günlerde yaşanan ETF tartışmalarına başarılı analist Lark Davis de katılmış durumda. Analistin bu konu hakkındaki sözleri ise: “ETH ETF’lerini açıklayana kadar bekleyin!” oldu. Yatırımcıların bu konuda heyecanlı olduklarını belirten Davis bunun er yada geç gerçekleşeceğini düşünüyor.

Kripto para dünyasında yakından tanınan Scott Melker adlı yatırımcı da geçtiğimiz günlerde benzer bir açıklamada bulundu. Ethereum ETF işlemlerinin er yada geç gerçekleşeceğini belirten ünlü yatırımcı bu durumda ETH’nin uçuşa geçeceğini belirtmekte.

Son günlerde süregelen ETF haberleri piyasalara olumlu bir etki bırakmış durumda. Ethereum için de söyleyebileceğimiz bu durum ETH’ye dayalı ETF onaylandığında çok ciddi bir şekilde ivme kazanacaktır.

Ripple (XRP) Dava Sürecine Rağmen Çıkışa Hazır!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Terra (LUNA) Kurucusu Do Kwon, Olayların Ardından Kalbinin Kırıldığını Belirtti

Terraform Labs kurucu ortağı ve CEO’su Do Kwon, Cuma gecesi Terra’nın LUNA coin ve başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.