Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Bitcoin’in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Gündemde
Bybit
Bitcoin'in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Artışta
Bitcoin'in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Artışta

Bitcoin’in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Gündemde

Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce birkaç farklı şirketin birden Bitcoin ETF başvurusu onaylanmıştı. Bitcoin vadeli işlemlerine borsada izin verecek bu onayın piyasalara olumlu bir etki yaratması bekleniyor. Buna ek olarak bu haberler bununla sınırlı da kalmadı. Şimdi ise sırada Ethereum ETF başvurularının olduğu konuşuluyor.

Ethereum ETF’si İçin Başvurularda Artış!

Son günlerde yaşanan ETF tartışmalarına başarılı analist Lark Davis de katılmış durumda. Analistin bu konu hakkındaki sözleri ise: “ETH ETF’lerini açıklayana kadar bekleyin!” oldu. Yatırımcıların bu konuda heyecanlı olduklarını belirten Davis bunun er yada geç gerçekleşeceğini düşünüyor.

Kripto para dünyasında yakından tanınan Scott Melker adlı yatırımcı da geçtiğimiz günlerde benzer bir açıklamada bulundu. Ethereum ETF işlemlerinin er yada geç gerçekleşeceğini belirten ünlü yatırımcı bu durumda ETH’nin uçuşa geçeceğini belirtmekte.

Son günlerde süregelen ETF haberleri piyasalara olumlu bir etki bırakmış durumda. Ethereum için de söyleyebileceğimiz bu durum ETH’ye dayalı ETF onaylandığında çok ciddi bir şekilde ivme kazanacaktır.

Ripple (XRP) Dava Sürecine Rağmen Çıkışa Hazır!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.