Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin’in Değer Kaybından Kar Elde Etmek İçin 3 Strateji
bitcoin-deger-kaybi

Bitcoin’in Değer Kaybından Kar Elde Etmek İçin 3 Strateji

Advertisements

Kripto para birimi fiyatlarının kırmızı renge dönüştüğünde her zaman endişeli hissediyor musunuz? Bitcoin’in değeri her düştüğü zaman, çoğu kripto para yatırımcısında paniğe neden olduğu görülüyor.

Bir çok insanın balonun nihayet patladığını ve herkesin dijital paralarını çok geç olmadan elinizdeki coinleri satmaya teşvik ettiğini görebilirsiniz.

Bununla birlikte anlaşılabilir bir fiyat düşüşü karınızı arttırmak için ihtiyacınız olan şey olabilir. Fiyatta önemli bir düşüş mükemmel bir satın alma fırsatını işaret ediyor olabilir. Bitcoin çökmesinden nasıl kazanç sağlayabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Dipten Al

Geçen yılın Bitcoin fiyat tablosuna baktığınız zaman, yukarı doğru güzel bir yörünge göreceksiniz. 2018 yılının başı 2017’nin başına benzemese de, Bitcoin hala nispeten sabit bir fiyat aralığında geziniyor. Bu sadece birçok yatırımcının tüm hükümet düzenlemelerine, borsalardaki yasaklara ve diğer kötü haberlere rağmen dijital para birimine inanmaya devam ettiğini gösteriyor.

Fiyatların düşmesi sizi korkutmamalı. Bunun yerine, sizi harekete geçmeye ikna etmelidir. Dipten satın almak, kripto para dünyasında kazanç elde etmenin basit bir yoludur. Piyasaya zaman ayırmanın imkansız olduğunu unutmayın. Ancak fiyat olumsuz bir haber olmadan düşerse, geri döneceğini varsayabilirsiniz. İşleri daha kolay yönetebilmek için, Crypto VIP Club gibi bir ticaret robotu kullanın, böylece her düşüşte biraz para kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Diğer Altcoinleri Keşfedin

Bitcoin en popüler kripto para birimidir, ancak diğer kripto para birimlerini öğrenerek kazanç potansiyelinizi artırabilirsiniz. Bir yatırımcı olarak, en çok vaat edilen kaliteli kripto paraları bulmalısınız. Popüler bir coin değerinin düştüğü durumlar vardır, çünkü benzer özelliklere sahip yeni bir kripto para aniden insanların daha iyi bir yatırım olduğunu anlamasını sağlar. Şirkete yatırım yaptığınız coinlerin yanı sıra geliştiricilerden oluşan ekibin arkasını kontrol etmeyi unutmayın.

Hodl

Hodl, sayısız kripto para birimi yatırımcılarından duyduğunuz bir terimdir. Değerleri düştüğünde bile dijital paranıza dokunmamayı ve elinizde tutmayı ifade eder. Bu stratejiden daha kolay bir yöntem olamaz (ancak yatırım yaptığınız coinin uzun bir dönem boyunca değer kaybetmesi durumunda çelik gibi sinirlere sahip olmayı gerektirir hodl). Coin değeri, satın alma noktanızın altına düşse bile, hala paranızı elinizde tutmayı ve fiyatının tekrar artmasını beklemeyi isteyebilirsiniz. Bazen fiyat düşüşlerinin her zaman bir şeyler yapmak zorunda olduğunuz anlamına gelmediğini anlamalısınız. Bazı durumlarda yapılacak en iyi şey hiçbir şeydir.

Gördüğünüz gibi, bu stratejilerin bazıları diğerlerinden daha risklidir. Yeteneklerinize, bilginize ve risk toleransınıza göre kullanmanız size kalmış.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

BTC, ETH, BNB, ADA, XRP ve XLM Fiyat Analizi

Advertisements BTC, ETH, BNB, ADA, XRP ve XLM Fiyat Analizi Gelinen noktada son zamanlarda kurumlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.