Binance %20 İndirim

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Şok Tahmin: 50.000 Dolarlık Düzeltme!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Şok Tahmin: 50.000 Dolarlık Düzeltme!

Lider kripto para Bitcoin (BTC), 2013’ten bu yana en çok gerilen rallisini yaşıyor. Bitcoin’in her adımını bilen efsanevi analist Peter Brandt ise önemli bir tahminde bulunuyor. Analist, BTC’de “50.000 dolarlık bir düzeltme” konusunda uyarıda bulunuyor.

Peter Brandt: BTC 50.000 dolarlık bir düzeltme yaşayabilir!

Lider kripto para Bitcoin, 2013’ten beri Bitstamp borsasında altıncı ayını yeşil renkte puanlamayı başardı. En son ralli bu kadar gerilmişken, en büyük kripto para birimi sonraki üç ayda acı verici bir yüzde 55’lik düzeltme gördü. Bu düzeltme sırasında BTC fiyatı, 140 dolardan seviyesinden 62 dolara kadar düştü. Bitcoin’in kurumsal ve bireysel yatırımcılar arasında baş döndürücü benimsemesinin ortasında olduğu düşünüldüğünde, bu sefer işlerin farklı olduğu iddia edilebilir.

Ünlü CEO: Nisan’da Bitcoin Bu Devasa Seviyeleri Görecek!

Ancak kıdemli emtia analisti Peter Brandt, boğalar arasında popüler hale gelen yükseliş tahminlerine bir çizik atıyor. Bitcoin’in her adımını bilen efsanevi analist Peter Brandt, BTC’de bir düzeltme yaşanma olasılığına dikkatleri çekiyor. Analist, BTC fiyatının hala “50.000 dolarlık bir düzeltme” görebileceğini savunuyor. Analist bu acı verici düzeltmenin 150 bin dolardan 100 bin dolara olabileceğini belirtiyor. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LİDER KRİPTO PARA BİTCOİN, 50.000 DOLARLIK BİR DÜZELTME YAŞADIĞINDA VE BİRÇOĞUNUZ LAZERLERİNİZİ GÖZYAŞLARIYLA DEĞİŞTİRDİĞİNDE, BEN LAZER GÖZLERİMİ KULLANACAĞIM. BELKİ 150 BİN DOLARDAN 100 BİN DOLARA…

Lider kripto para Bitcoin (BTC)’in fiyatında son durum nedir?

Lider kripto para birimi Bitcoin yazım sırasında ufak kayıplarla 58.990 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1,1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 68,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.