Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin’in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!
Bybit
Bitcoin'in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!
Bitcoin'in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!

Bitcoin’in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!

Yaşanan son çıkışlarla birlikte kripto para lideri Bitcoin’in yeni bir rekor kırmasına çok az kalmış görünüyor. Haber yayın saatleri itibariyle 60.800 dolardan işlem gören BTC son 4.000 dolarlık bir çıkışa ihtiyaç duymakta. En son bundan 6 ay öncesinde 64.863 dolar ile tüm zamanlar rekoru kıran BTC bu rekorunu kırabilir.

Bitcoin Yeni Bir ATH Oluşturabilecek mi?

Bitcoin (BTC) 17 Ekim Analiz
Bitcoin (BTC) 17 Ekim Analiz

Son 24 saat içerisinde ufak bir gerileme yaşayan Bitcoin pazar olması nedeniyle 61.000 konumundan inmiş durumda. Ancak yatırımcısının güvenini korumaya devam etmesi nedeniyle önümüzdeki hafta yeni bir rekor denemesi gelmesi bekleniyor. Herkes tarafından umut edilen seviye ise 65.000 doların üstüne çıkılması yönünde.

Bitcoin korku ve açgözlülük indeksi son zamanların en yüksek seviyelerine kadar gelmiş görünüyor. Son olarak 78 olarak güncellenen indeks insanların Bitcoin’e olan güvenlerini yansıtmakta. Elbette her zaman doğru sonuçlar vermesini beklemek yanlış olacaktır ancak yaşanan son olaylar onu gerçekten de yeni bir ATH oluşturmaya itebilir.

Bloomberg tarafından ortaya atılan Bitcoin ETF onay haberleri çıkışın fitilini ateşlemişti. Bu haberlerle birlikte 60.000 doların üstünde çizgiler çizmeye başlayan BTC şu anda desteğini koruyor. Eğer bu yönde adımlar devam ederse kısa sürede yeni bir rekor kırıldığını görmemiz sürpriz olmayacaktır.

El Salvador Bitcoin İle Her Gün 1 Milyon Dolara Yakın Tasarruf Sağlıyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Yüz Milyonlarca Dolarlık Bitcoin (BTC) Hareketleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Dev Bitcoin (BTC) Transferleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Büyük kripto para transferlerini duyuran Whale Alert tarafından bugün ilginç Bitcoin transferleri dikkatleri üzerine toplamış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.