Ana Sayfa / Haberler / Bitexen Ortaklığıyla Sivasspor’a Özel Kripto Para Geliyor
Binance %20 İndirim
Bitexen Ortaklığıyla Sivasspor'a Özel Kripto Para Geliyor
Bitexen Ortaklığıyla Sivasspor'a Özel Kripto Para Geliyor

Bitexen Ortaklığıyla Sivasspor’a Özel Kripto Para Geliyor

Ülkemizin köklü spor kulüplerinden biri olan Sivasspor’a özel kripto para çıkartılacağı haberi geldi. Yine Türkiye’nin kripto para borsası olan Bitexen ortaklığıyla oluşturulan proje oldukça kapsamlı olacağa benziyor diyebiliriz. Bitexen Teknoloji A.Ş ve Sivasspor ile atılan imzalar sonucunda kulüp için bir mobil uygulama ve kripto para hazırlanacağı belirtildi.

Daha öncesinde yaptığı benzer adımlarla da ülkemizde blockchain sektörünün öncüsü haline gelen Bitexen Teknoloji ilerleyen dönemlerde daha fazla kulüp ile ortaklık kurabilir. Geçtiğimiz sezon Süper Lig’i 5. sırada bitirerek önemli bir başarıya imza atan Sivasspor bu anlaşma ile taraftarlarına yeni fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Çıkartılacak kripto para ile çeşitli etkinliklere katılım sağlanacağı düşünülürken birçok yenilikçi fikir de buna dahil olacaktır.

Gün İçerisinde Bitcoin (BTC) Neden Bu Kadar Düştü?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.