Ana Sayfa / Altcoinler / Bitfinex 8 altcoin’i delist ediyor

Bitfinex 8 altcoin’i delist ediyor

Advertisements

Bitfinex 8 altcoin’i delist ediyor

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Bitfinex, 8 altcoin projesini platformundan kaldıracağını açıkladı. Borsaya göre bu karar, listelenen tüm projeleri sürekli olarak izlemeleri ve listeleme niteliklerini gözden geçirmelerinin bir sonucu olarak verildi. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, 8 kripto para 14 Ocak 2021 TSİ 13.00’ten itibaren platformdan kaldırılacak.

Öncü Bitcoin  borsası Bitfinex, 8 altcoin projesini listeden çıkaracağını açıkladı

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası Bitfinex, geçtiğimiz aylarda toplamda 19 altcoin’i delist etti. Bitfinex, bugün benzer bir duyuruda bulundu. Bitfinex 8 altcoin’i platformundan kaldıracağını açıkladı. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, delist edilecek altcoin’ler şunlardır; Aion Network (AION), Auctus (AUC), CommerceBlock (CBT), Gemini Dollar (GUSD), Ether Kingdoms (IMP), Project PAI (PAI), iExec (RLC) ve Time New Bank (TNB). Borsaya göre, 8 kripto para 14 Ocak 2021 TSİ 13.00’ten itibaren platformdan kaldırılacak. Bitfinex resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

EN İYİ TİCARET DENEYİMİNİ SUNMA TAAHHÜDÜMÜZ DOĞRULTUSUNDA, AİON NETWORK (AION), AUCTUS (AUC), COMMERCEBLOCK (CBT), GEMİNİ DOLLAR (GUSD), ETHER KİNGDOMS (IMP), PROJECT PAI (PAI), İEXEC (RLC) VE TİME NEW BANK (TNB)’İ KALDIRIYORUZ. BU KARAR, LİSTELENEN TÜM PROJELERİ SÜREKLİ OLARAK İZLEMEMİZ VE LİSTELEME NİTELİKLERİNİ GÖZDEN GEÇİRMEMİZİN BİR SONUCU OLARAK VERİLDİ. YUKARIDAKİ KRİPTO PARALAR İÇİN PARA YATIRMA İŞLEMLERİ 07/01/2021 TARİHİNDE SONA ERECEK. YUKARIDAKİ KRİPTO PARALAR 14 OCAK İTİBARİ İLE DE ALIM SATIMA KAPATILACAK. YUKARIDAKİ KRİPTO PARALAR İÇİN PARA ÇEKME İŞLEMLERİ 28 OCAK 2021 TARİHİNE KADAR AÇIK KALACAK. KULLANICILARIMIZIN YUKARIDAKİ KRİPTO PARALARI MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE GERİ ÇEKMELERİNİ RİCA EDERİZ.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.