Ana Sayfa / Altcoinler / Bitfinex AAVE’yi listeliyor

Bitfinex AAVE’yi listeliyor

Bitfinex AAVE’yi listeliyor.

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Bitfinex, popüler altcoin AAVE’yi platformunda listeleyeceğini açıkladı. Borsanın duyurusunun ardından kripto paranın fiyatı sert yükseldi.

Bitfinex, popüler altcoin AAVE’yi platformunda listeleyeceğini açıkladı

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Bitfinex, güçlü altcoin AAVE’yi platformunda listeleyeceğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

BİTFİNEX’İN AAVE’Yİ (AAVE) LİSTELEYECEĞİNİ DUYURMAKTAN MEMNUNİYET DUYUYORUZ. PARA YATIRMA İŞLEMLERİ 3 ŞUBAT 2021 TARİHİNDE TÜRKİYE SAATİNE GÖRE 13:00 İTİBARIYLA AÇILDI. AAVE İÇİN TİCERET VE PARA ÇEKME İŞLEMLERİ İSE 5 ŞUBAT TSİ 12:00’DE BAŞLAYACAK. AAVE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ŞU ADRESTE BULUNABİLİR: HTTPS://AAVE.COM. AAVE’DE, ABD DOLARI (AAVE/USD) VE TETHER TOKENLERİ (AAVE/USDT) İLE İŞLEM YAPILABİLECEK.

Borsanın duyurusunun ardından kripto paranın fiyatı hızla yükseldi. Aave (AAVE) son 24 saat içinde yüzde 40’ın üzerinde artış gördü. Ayrıca kripto para son 7 gün içinde yüzde 50’nin üzerinde arttı.

Aave (AAVE) nedir ve neyi amaçlar?

AAVE, Aave protokolünün yerel yönetim tokenidir. Ethereum tabanlı bu kripto parayı tutan kişiler, projenin yönünü etkileyecek önerileri tartışabilir ve oylayabilir.

Aave, Kilitli Değeri 1 Milyar Dolara Ulaşan İkinci DeFi Protokolü Oldu

Aave’nin merkeziyetsiz finanstaki lider protokollerden biri olması nedeniyle AAVE tokeni de piyasa değeri bazında en büyük DeFi kripto paralarından biridir. Ethereum yatırımcıları, Aave aracılığıyla merkeziyetsiz bir şekilde ve kolayca kripto para borç alabilir ve verebilir. AAVE şimdi Bitfinex, Binance, OKEx, Huobi ve Coinbase gibi dev borsalarda  listeleniyor.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Dogecoin

Dogecoin İçin Çılgın Tahmin : 589 Dolar!

Bir şaka coini olan Dogecoin, Elon Musk’ın attığı birkaç tweet sonrası, birdenbire yükseliş göstererek ralli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.