Ana Sayfa / Haberler / BlockFi Platformunda Litecoin Faizlendirmek Mümkün
BlockFi Platformunda Litecoin Faizlendirmek Mümkün
BlockFi Platformunda Litecoin Faizlendirmek Mümkün

BlockFi Platformunda Litecoin Faizlendirmek Mümkün

Advertisements

Kripto para yatırım şirketlerinden olan BlockFi platformunda artık Litecoin birimini faizlendirmek mümkün olacak. BlockFi yalnızca Litecoin’i değil USD Coin’i (USDC) de ekleyecek ve BlockFi kullanıcıları için her iki kripto parayı da faiz amacıyla kullanmak mümkün olacak.

CoinDesk tarafından aktarılan bilgilere göre kullanıcılar Litecoin için yıllık yüzde 3.78, USDC için ise yıllık yüzde 8.6 oranında faiz almak mümkün olacak. Yeni bir girişim olarak gösterebileceğimiz kripto para faizlendirme platformları henüz istediği ilgiyi görebilmiş değil. Birçok kişi faiz oranlarını düşük bulduğu için tercih etmiyor. Ancak, bu oranların garanti kazanç sunduğunu da belirtmek gerek. Hiçbir risk olmadan yatırım yapmak BlockFi ile artık mümkün.

Platformda zaten birkaç aydır Bitcoin ve ETH aracılığıyla faizlendirme yapmak mümkündü. 2020 yılı içerisinde faizlendirilebilir 15 kripto parayı sisteme eklemek isteyen şirket, çalışmalarını hızlandırmış görünüyor. Ayrıca firmanın CEO’su Zac Prince tarafından yapılan açıklamalara göre mobil uygulama ve kredi kartının çıkartılması planlanmakta. Bu sayede platforma doğrudan itibari para gönderilebilecek ve işlemler biraz daha hız kazanmış olacak.

140 Milyon Dolarlık Kripto Saadet Zincirinin Sorumlusu Kayıp

https://en.wikipedia.org/wiki/Litecoin

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bu Kripto Firması Devasa Fon Topladı

Advertisements Bu Kripto Firması Devasa Fon Topladı. Geçiş halindeki dijital varlıkların güvenliğini sağlamaya yardımcı olan kripto güvenlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.