Binance %20 İndirim
Blockhain Birliği Yeni Ortaklıklar Bulmayı Amaçlıyor
Blockhain Birliği Yeni Ortaklıklar Bulmayı Amaçlıyor

Blockhain Birliği Yeni Ortaklıklar Bulmayı Amaçlıyor

Kripto para piyasasında hareketlilik devam ederken ASEAN blockchain konsorsiyumu tarafından yeni atılımlar yapılmaya devam ediyor. Uyumluluk ve bilinci yükseltmek amacıyla farklı düzenleyicilerle ortaklık kurmayı amaçlayan konsorsiyum farklı ülkelerde kuruluşlarla anlaşma imzalıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan araştırmalara göre en son olarak Asya Pasifik bölgesinde Singapur, Avustralya ve Malezya gibi ülkelerin yanı sıra Filipinler’le mutabakat imzalandı.

Asya Pasifik ile İşbirliği

Perşembe günü yapılan karşılıklı anlaşmayla birlikte yeni kurulan blockchain konsorsiyumu sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Yeni düzenleyicilerle iletişimi artırmak isteyen kuruluş farklı ülkelerdeki ortaklarıyla birlikte güçlenmek istiyor. Blockchain konsorsiyumunun atılımlarıyla birlikte Asya ve Avustralya bölgesindeki farklı ülkeler ile işbirliği yapılıyor.

Yeni Blockhain Platformu Gelişiyor

Kripto para yatırımlarının hız kazanmasıyla birlikte farklı platformlar kurulmaya ve gelişmeye devam ediyor. Yeni ve güçlü bir ticaret platformu kurma amacıyla yola çıkan konsorsiyum üyeleri farklı ülkelerle işbirliği gerçekleştiriyor. Özellikle; Asya’nın güneydoğusu ve Avustralya bölgesinde kripto para kullanımının her geçen gün artmasıyla birlikte bu bölgelere önem veriliyor.

Chia Hock Lai’den Açıklama

BAS Başkanı olarak görev yapan Chia Hock Lai, kripto para yatırımları ve gelişen işbirliği hamleleri ile ilgili açıklamalar yaptı. Dijital para sektöründe büyümenin muazzam niteliklerde olduğunu belirten başkan, endüstri yatırımlarının büyümesi için farklı ülkelerdeki ortaklarla anlaşma yapmanız önemli olduğunu belirtti. Asya ve Avustralya yatırımlarını artıracak olan konsorsiyum, kurumsal iş ortakları ile anlaşmalar imzalıyor.

Yeni Konsorsiyum Lansmanı

Kripto para kullanımının hız kazandığı son dönemlerde farklı ülkelerde önemli gelişmeler yaşanıyor. Statista tarafından yapılan araştırmalara göre geçtiğimiz yıl Güneydoğu Asya bölgesinde kripto para kullanımı önemli oranda arttı. Avustralya’da da hız kazanan kripto para kullanımıyla birlikte önemli kurumsal şirketler yatırımlarını bu bölgelere yönlendiriyor.

Hakkında demir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.