Binance %20 İndirim
Binance Kurucusu CZ'den BNB Yatırımcılarının İlgisini Çeken Paylaşım

BNB Fiyat Analizi: BNB İçin Tehlike Çanları Çalıyor!

Binance Coin (BNB) fiyatı, Ağustos başındaki yerel zirvesinden geri çekiliyor. Düşüşü sırasında, BNB de bir baş ve omuz modeli oluşturuyor gibi görünüyor. Henüz teyit gelmemiş olsa da, ayılar erken girerlerse iyi kârlar elde edebilirler, ancak riskler de yüksektir.

Binance Coin (BNB) fiyatı ne olacak?

23 Temmuz’dan bu yana Binance Coin fiyat hareketi bir baş ve omuz modeli oluşturuyor gibi görünüyor. Bu teknik model, merkez en yüksek olmak üzere üç salınım yüksekliğine sahiptir ve her iki taraftakiler aynı yüksekliktedir. Şu anda Binance Coin fiyatı sağ omzu oluşturuyor, bu nedenle bu gelişmenin geçip geçmeyeceği kesin değil. Ancak, buna hevesli yatırımcılar BNB’nin dört saatlik zaman diliminin altına düşmesini bekleyebilir.

Bu nedenle, 24 Ağustos’taki 294.20 doların altındaki dalgalanmaya göre daha düşük bir dip, düşüş trendinin başladığını teyit edecektir. Böyle bir durumda, yatırımcılar Binance Coin fiyatının 275 dolarlık alt destek hattına dönmesini bekleyebilirler. Bu seviyenin tersine çevrilmesi, baş ve omuz oluşumunu onaylayacaktır. Teknik kurulum, merkezi tepe noktasının yüksekliği ölçülerek ve kırılma noktasına eklenerek elde edilen %18’lik bir düşüşle 225,26 dolara düşülmesi tahmin ediliyor. Bu nedenle, 275 dolardaki üç yüksek seviyeyi birbirine bağlayan yatay destek seviyesi, %18’lik bir satışın başladığını gösterebilir.

Bu durumda, piyasa katılımcıları BNB’nin 225.26 dolara düşmesini bekleyebilir, ancak 243.14 dolarlık destek, aşağı yönde erken durarak ayıların planlarına yönelik bir tehdit oluşturabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.