Binance %20 İndirim
Binance Coin (BNB) 500 Dolarlık Önemli Direnci Aşmayı Başardı

BNB Fiyat Analizi: Yatırımcıları Neler Bekliyor? (13 Eylül)

Binance Coin (BNB) fiyatı, 262 dolardan oluşan destekten sürekli bir sıçrama için yatırımcıları bekliyor. Son üç haftadaki büyük kayıplara rağmen, BNB’nin fiyatı, bir sonraki hareket yönünün yukarı olduğunu gösteriyor

BNB fiyatı, 470 dolara olası bir ralli için hazır

Binance Coin günlük fiyat grafiği, doğrulanırsa 470 dolara kadar büyük bir yükseliş gösterebilecek bir trend üçgen modeli ortaya çıkardı. BNB için bu model, zirveye yakın bir konsolidasyon bekliyor. Gerçek ralliden önce kısa düşüşler olabileceğini, ancak geçişin Binance Coin’in yükseliş trendinin fiyatını koruyacağını belirtmekte fayda var.

Yatırımcılar, %41’lik bir artışa şahit olmadan önce fiyatın x eksenini 335 dolardan kırmasını beklemeliler. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) yakın zamanda aynı günlük grafikte bir satın alma sinyali verdi. 12 günlük üssel hareketli ortalama (EMA) 26 günlük EMA’yı aştığında alıcılar piyasaya geri döndü ve ralliyi 296 dolara güçlendirdi. Öte yandan, yatırımcılar, Santiment’in zincir içi metriği olan Piyasa Değeri Gerçekleşen Değeri (MVRV) pozisyonuna da dikkat etmelidir, çünkü kâr elde etmek BNB rallisini bir miktar geciktirebilir.

Yukarıdaki tabloda MVRV oranı ortalamanın %31,88 üzerinde görünüyor. Bu metrik en son ortalama çizginin üzerine çıktığında %42,81 görüldü ve bunu, alıcıların aşırı yüklenmesinden sonra BNB fiyatında 330 dolardan 262 dolara keskin bir düşüş izledi. Bu nedenle, merdiveni tekrar çıkmadan önce Binance Coin fiyatının düşmesi şaşırtıcı olmayabilir. Bununla birlikte, Binance Coin fiyatı, x ekseninin üzerinde bir kırılma onaylanana kadar daha yüksek bir alt modelle (artan üçgen) devam edecek gibi görünüyor. Ek olarak, 100 günlük SMA (mavi), bir güvenlik ağı sağlayabilir ve yatırımcıları genel baskı arttıkça rahatlatabilir. Şu anda, 50 günlük SMA’nın (sarı) üzerinde bir günlük kapanış, yükseliş trendini güçlendirebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Dogecoin (DOGE) Fiyatında Tehlike Çanları Çalıyor! 1Ekim Analiz

Dogecoin fiyatı son dönemlerde oldukça dar bir alanda hareket ediyor. Şu anda DOGE yatırımcıları için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.