Ana Sayfa / Analizler / Borsalarda Bitcoin’e Olan İlgide Artış Görüldü
Bybit
Borsalarda Bitcoin'e Olan İlgide Artış Görüldü
Borsalarda Bitcoin'e Olan İlgide Artış Görüldü

Borsalarda Bitcoin’e Olan İlgide Artış Görüldü

Borsalarda Bitcoin’e olan ilgide artış görülmüş durumda. Uzun bir süredir yatırımcılar tarafından beklenen bu durum sonunda yeni bir koşunun ateşleyicisi olabilir.

Bitcoin (BTC) Tekrardan 50.000 Doları İstiyor!

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle yaklaşık 48.000 dolardan işlem gören BTC son 24 saatte %1 kadar artış yaşadı. Ancak bu artış dahi genel kripto para piyasaları için olumlu bir hava yaratmış durumda. Hal bu olunca da birçok altcoin lideri takiben çıkışını sürdürüyor.

Bundan 5 ay kadar önce 64.863 dolar ile kendi ATH noktasını oluşturan Bitcoin o günden sonra önemli bir düşüş yaşadı. Ancak onu takiben birçok projeyi de büyük bir kayba sürükleyen bu durumun artık düzelmesi öngörülüyor. Özellikle de yıl sonu için gelen 100.000 dolarlık tahminler yatırımcıların heyecanını katlamış durumda. Bu tahmin için şuan en az 2 kat değer artışı gerektiğini hatırlatmamız gerekmekte. Yine de birçok yatırımcı ve analist bunun olacağını düşündüğü için kendinden emin konuşmalarına devam ediyorlar.

Bitcoin (BTC) Tekrardan Yükselişte! Peki 50.000 Dolar Gelir mi?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) gece saatleri itibariyle tekrardan rekora koşuyor. Şu anda 64.200 dolardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.