Ana Sayfa / Analizler / Böyle tahmin görülmedi ! Ünlü Kahinden Bitcoin yorumu
btc haberleri

Böyle tahmin görülmedi ! Ünlü Kahinden Bitcoin yorumu

Advertisements

Böyle tahmin görülmedi ! Ünlü Kahinden Bitcoin yorumu.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa süre önce ilginç fiyat hareketleri sergiledi. Bitcoin, 19.500 dolarlık seviyelere fırlamasının ardından sert bir düzeltme yaşadı. BTC, 3.000 dolardan fazlasını silerek 16.200 dolara kadar geriledi. Lider kripto paradaki bu düşüş hareketi tüm piyasayı etkiledi ve altcoin’ler ciddi kayıplar verdi. Ethereum ve Ripple ise yoğun satış baskısıyla kritik seviyelerin altına geriledi. BTC ve altcoin’lerdeki bu sert düşüşlerin ardından dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe, piyasayı yorumladı.

Michaël van de Poppe, Bitcoin’deki düşüşü durduracak seviyeleri açıklıyor

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa süre önce 19.500 dolarlık seviyelerden 16.200 dolara kadar geriledi. Bitcoin’deki 3.300 dolarlık düzeltmenin ardından yatırımcıların merak konusun düşüşün devam edip etmeyeceği yönünde. Usta analist Peter Brandt, ortalama %37 düşüşle dokuz dikkate değer düzeltmenin olduğu 2015 – 2017 Bitcoin boğa piyasasına atıfta bulunuyor.  Peter Brandt, BTC’nin son dönemdeki en yüksek seviyesinden %37’lik bir düşüşün fiyatları 12.300 dolara götüreceğini belirtiyor.

Bloomberg, Bitcoin Fiyatında Yükselişe İşaret Eden 5 Metriği Listeledi

Peter Brandt, acı verici bir Bitcoin geri çekilmesi beklese de dünyaca ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, BTC’nin 12.000 dolara kadar düşeceğini düşünmüyor.  Yeni analizinde Michaël van de Poppe, alıcıların büyük olasılıkla devreye girip BTC kanamasını durduracağı seviyeleri açıklıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

ŞİMDİ DAHA YÜKSEK ZAMAN DİLİMİ GRAFİKLERİNİ KULLANIRSAK, PİYASANIN TUTMASI GEREKEN BAZI KRİTİK SEVİYELER OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ, BU DA 15.800 DOLAR İLA 16.300 DOLAR ARASINDAKİ BÖLGE. GENEL OLARAK DESTEK SAĞLAMALI… AYRICA YAZIN EN YÜKSEK SEVİYESİ OLAN 13.600 DOLAR İLA 14.000 DOLAR ARASINDA BİR TANE VAR. BUNDAN DAHA İLERİ BİR NOKTAYA 12.000 DOLARA DOĞRU KIRILMAMIZ PEK OLASI DEĞİL. BENCE 13.600 DOLAR İLA 14.000 DOLAR ARASINDAKİ SEVİYE, ŞİMDİDEN SÜRDÜRECEĞİMİZ SEVİYE.

bitcoin

İşte ünlü analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunun dışında usta analistin başarılı başka BTC tahminleri de var.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.