Ana Sayfa / Altcoinler / BTC , ETH , XRP Bu seviyeleri görebilir
Bybit
Bitcoin (BTC) ,Ethereum , Ethereum fiyatı , ripple haberleri

BTC , ETH , XRP Bu seviyeleri görebilir

BTC , ETH , XRP Bu seviyeleri görebilir.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), uzun süreli konsolidasyondan sonra yükselmeye başladı ve tüm piyasayı hareketlendirdi. Ethereum fiyatı da güçlü yükseldi ve tarihte ilk kez 1.700 doların üzerine çıktı. SEC davasının olumsuz etkilediği Ripple fiyatı ise her iki yönde de dalgalanıyor. Popüler analist Denys Serhiichuk ise yeni Bitcoin, Ripple ve Ethereum tahminlerini paylaştı. Denys Serhiichuk, analizlerinde kritik seviyelere işaret etti.

Denys Serhiichuk: Bitcoin 40.000 dolarlık dirence geri dönebilir

Popüler analist Denys Serhiichuk’a göre, satıcılar piyasayı dün ele geçirdi. Analiste göre, gün içinde Bitcoin (BTC) fiyatı 36.000 dolarlık desteği geri almaya çalıştı. Günün ikinci yarısında parite, 36.200 dolar seviyesini test etti, satış hacimleri düştü ve fiyat düşüşünü durdurdu.

BTC/USD fiyat grafiği – Kaynak: TradingView

Düşen hacimlerin zayıf toparlanması analiste göre, BTC fiyatını 37.300 dolar işaretine geri getirdi. Bugün toparlanma devam ederse Denys Serhiichuk’a göre, parite bu haftanın sonunda 40.000 dolarlık dirence geri dönebilir.

Denys Serhiichuk: Ethereum kısa süre içinde yaklaşık 2.000 doları görebilir

Kısa süre önce, alıcılar 1.700 dolar seviyesinin üzerine çıkamadılar ve Ethereum (ETH) fiyatındaki bir geri çekilme 1.555 dolar seviyesinin yeniden test edilmesine yol açtı. Denys Serhiichuk’a göre, bu alanda düşüş durdu ve boğalar Ether’i yakın zamandaki yüksek bölgeye döndürmeye çalıştı.

ETH/USD fiyat grafiği – Kaynak: TradingView

Denys Serhiichuk’a göre, günlük grafikte Ethereum (ETH), tüm zamanların en yüksek seviyesini güncelledikten sonra yükselen kanalda işlem görüyor. Devam eden büyüme analiste göre, 1.100 ila 1.300 dolar arasındaki birikim aşamasının sonucu. Denys Serhiichuk’a göre, bu da mevcut seviyenin zirve olmayabileceği anlamına gelir. Bu durumda analiste göre, önde gelen altcoin’in kısa süre içinde yaklaşık 2.000 doları görme şansı var.

Denys Serhiichuk: Ripple’da iyileşme 0,50 dolarlık seviyeye kadar devam edebilir

Denys Serhiichuk’a göre, XRP fiyatı 0,40 dolarlık direncin üstesinden gelmeyi başardı  ve sonunda yerel maksimum 0,482 dolara ulaştı.

XRP/USD fiyat grafiği – Kaynak: TradingView

Analiste göre, geçen gece parite hafifçe geri çekildi. Ancak Denys Serhiichuk’a göre, XRP’de yakın gelecekte iyileşme 0,50 dolarlık psikolojik seviyeye kadar devam edebilir.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) 1 yıl önceki değerinden 4 kat daha ileride. Bu verilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.