Ana Sayfa / Bitcoin / BtcTurk Kurucusu: Bitcoin 400.000 Dolar Olacak!
BtcTurk Kurucusu Bitcoin 400.000 Dolar Olacak
BtcTurk Kurucusu Bitcoin 400.000 Dolar Olacak

BtcTurk Kurucusu: Bitcoin 400.000 Dolar Olacak!

Ülkemizde en aktif kullanılan kripto para borsalarından birisi olan BtcTurk borsasının kurucusu, Bitcoin 400.000 dolar olacak açıklaması ile dikkat çekti. Lider ve ilk kripto para olan Bitcoin için uzun bir süredir ilerleyen yıl tahminlerinde devasa artışlar konuşulmaktaydı ancak belki de böylesine iddialı bir açıklama ilk kez geldi. BtcTurk kripto para borsasının kurucusu Kerem Tibuk ise bundan 1 yıl sonra Bitcoin için devasa bir tahminde bulundu. Bitcoin’in tam 400.000 dolar olacağını ileri süren Tibuk, iddiasını savunacak gibi görünüyor. Yabancı kripto para yatırımcıları da Bitcoin için 1-2 yıl gibi sürelerde devasa bir artış yaşanacağını ileri sürmekte. Bunlar sadece bir tahmin olsa da düşüncesi bile büyük bir ölçüde heyecanlandırmaya yetiyor.

BtcTurk Kurucusu İddialı Konuştu

Bitcoin için 400.000 dolar gibi iddialı bir tahminde bulunan BtcTurk kurucusu, bunun arkasını da doldurmayı bildi. Kripto paraların hızlı seyrine dikkat çeken Tibuk, insanlık için yeni bir döneme girildiğini vurguluyor. Bu dönemle birlikte de kripto para lideri olan Bitcoin’in fiyatlarında inanılmaz artış yaşayacağı kanaatinde. İddianın asıl şaşırtıcı kısmı ise bu tahminin 1 yıl içerisinde gerçekleşme beklentisi oldu. 2021 yılının sonlarına doğru kripto para liderinin bu seviyelere çıkacağına inandığı ortada. Kriptometre adlı mini program kapsamında konuşan Kerem Tibuk, kripto paraların günümüzde bulundukları nokta hakkında birçok farklı konuya değindi. Sektörden edindiği bilgilerle yeni yatırımcıları bilgilendirmeyi hedefleyen Tibuk, insanların kripto paralara yöneleceğinden emin. Bitcoin’de süreçlerin belirli bir sürelerde tekrar tekrar devreye girdiğine dikkat çeken Kerem Tibuk, tekrar yaşanacak bir yükselişle kripto para liderinin 400.000 dolar seviyelerine ulaşabileceğini düşünüyor. Olaylara makro yaklaşılması gerektiğini ve genel bir yükseliş içerisinde olduğunu belirtti. Bitcoin her ne kadar bu yıl içerisinde %140’lara varan bir yükseliş gösterse de bunu katlayan bir yükselişin yakın zamanda yaşanacağına inanılıyor.

Belçika Bu Kripto Sitelerine Karşı Halkını Uyardı

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Square CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in güvenliğin anahtarlarını elinde tuttuğunu söyledi

Square CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in güvenliğin anahtarlarını elinde tuttuğunu söyledi İnsan Hakları Vakfı veya İHF’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.