Ana Sayfa / Altcoinler / Bu 3 Altcoin Dünden Bu Yana Adeta Uçuşa Geçmiş Durumda!
Bu 3 Altcoin Dünden Bu Yana Adeta Uçuşa Geçmiş Durumda!
Bu 3 Altcoin Dünden Bu Yana Adeta Uçuşa Geçmiş Durumda!

Bu 3 Altcoin Dünden Bu Yana Adeta Uçuşa Geçmiş Durumda!

Ani olarak değer değişimlerini görebildiğimiz kripto para piyasalarında tekrardan hareketli günlere girmiş durumdayız. Dünden bu yana birçok coin birimi düşerken bir o kadar da değer kazanan coin birimi mevcut. Özellikle de bu 3 altcoin birimi son 24 saatlik süreçte yatırımcısına güzel miktarlarda kazanç sağlamayı başarmış durumdalar. Gelin bu 3 altcoini birlikte ele alalım.

1- Celo (CELO)

Son dönemlerde kurumsal yatırımcıların akınına uğrayan Celo son 24 saatten beri değerini önemli ölçüde arttırdı. Bu süreçte yatırımcısına %30 civarı bir kazanç sunan CELO daha da artmaya devam ediyor. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 2.76 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin biriminin önümüzdeki hafta 3 dolar seviyesini aşacağı tahmin edilmekte.

2- Tron (TRX)

Dünden bu yana yatırımcısına en çok kazandıran 2. altcoin ise Tron (TRX) oldu. Bu zaman zarfında %26’lık değer kazancıyla birçok rakibini geride bırakan Tron’un performansı göz yaşartıyor. Önümüzdeki haftalar için de takip etmeye değer bir performansa sahip olduğunu söyleyebiliriz.

3- Quant (QNT)

Adını son zamanlarda bolca duyduğumuz Quant bugün tekrardan önemli bir çıkış yakalamayı başardı. Dünden bu zamana kadar %20’lik bir artışın görüldüğü altcoin birimi önümüzdeki süreç için belirsiz bir konumda. Ancak birçok analiste göre şu anki 77.09 dolarlık değer 100 doları kısa süre içerisinde test edebilir. Bu noktadan olası bir geri düşüşün durağı ise doğrudan 65 dolar seviyesi olacak gibi görünüyor. Sizler de bu çerçevede emirlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Africrypt Tam 3.6 Milyar Dolarlık Bitcoin Vurgunuyla Kayıplara Karıştı

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Bugün sabaha karşı büyük bir düşüş trendi içerisine giren kripto paralar birçok yatırımcıyı zarara uğratmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.