Ana Sayfa / Altcoinler / Bu 3 Altcoin Muhteşem Bir Patlama Görecek

Bu 3 Altcoin Muhteşem Bir Patlama Görecek

Advertisements

Bu 3 Altcoin Muhteşem Bir Patlama Görecek

Usta analist Lark Davis, bir sonraki uzun vadeli Bitcoin (BTC) boğa koşusunda az bilinen üçlü altcoin’in patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Lark Davis: Ocean Protocol (OCEAN) patlayacak bir altcoin!

Başarılı analist Lark Davis, YouTube ve Twitter’daki 256.000 takipçiden oluşan grubuna, Ethereum rakibi Polkadot üzerine inşa edilmiş birkaç seçkin kripto varlığına odaklandığını söyledi. Lark Davis’in listesinin başında Ocean Protocol (OCEAN) geliyor. Lark Davis, “Veri yeni petrol ise Ocean veri rafinerisidir” diyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOLAYISIYLA OCEAN PROTOCOL İLE TEMELDE, HERKESİN GELİP KENDİ VERİ PAZARINI AÇMASINI ÇOK KOLAYLAŞTIRIYORLAR. AYRICA, VERİLERİNİZİ TOKENLİ VERİLER ARACILIĞIYLA GÜVENDE TUTMAYA YARDIMCI OLURLAR. OCEAN, BU TOKENİZE EDİLMİŞ VERİLERİ ALIP SATMANIZA BİLE İZİN VERİRKEN, AYNI ZAMANDA BU VERİLER ÜZERİNDEKİ GİZLİLİĞİNİZİ VE GÜVENLİĞİNİZİ DE KORUYACAK.

Usta İsimler Bitcoin ve Altcoin Piyasasını Yorumladı! İşte Kritik Tahminler...

Kripto etkileyicisi, Ocean’ın muazzam büyüme potansiyelini, şirketlerin verilerini verimli bir şekilde satmalarına ve diğer firmalardan güvenli bir pazarda veri satın almalarına izin verme yeteneğine bağlıyor.

Usta analist: Energy Web (EWT) güçlü potansiyele sahip bir altcoin

Listede ikinci sırada, Lark Davis’in eski enerji sektörünü dönüştürme kapasitesine sahip olduğunu söylediği bir protokol olan Energy Web (EWT) yer alıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ŞİMDİ ENERGY WEB’İN AMACI, ENERJİ SEKTÖRÜ İÇİN THE BLOCKCHAİN OLMAKTIR. ŞİMDİ AÇIKÇA GÖRÜLÜYOR Kİ BURADA GERÇEKTEN ÇOK ÇEŞİTLİ KULLANIM DURUMLARINI ELE ALAN ÇEŞİTLİ UYGULAMALAR GELİŞTİRİLEBİLİR: ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJI, EŞLER ARASI ENERJİ TİCARETİ, ENERJİ SERTİFİKALARI VE ŞİRKETLER, İŞLETMELER VE DİĞER ŞEYLER ARASINDA ENERJİ TİCARETİ GİBİ ŞEYLER…

İşte Bitcoin Borsalarındaki En Popüler Altcoin’ler

Lark Davis, Energy Web’in enerji üretim altyapısı için doğru zamanda piyasaya sürülen doğru teknoloji çözümü olabileceğinden, pek çok vaatte bulunduğunu iddia ediyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ÖNÜMÜZDEKİ ON YIL İÇİNDE, KÜRESEL OLARAK ELEKTRİK ALTYAPIMIZDA BÜYÜK BİR İYİLEŞTİRME OLACAĞINI GÖRECEĞİZ VE  BLOCKCHAİN -ENERGY WEB GİBİ BİR ŞEY- KENDİSİNİ BU RESMİN TAM MERKEZİNDE BULABİLİR.

Lark Davis: Kusama isimli altcoin muazzam bir büyüme potansiyeline sahip

Listedeki son Polkadot tabanlı varlık, Lark Davis’in “Polkadot ekosisteminin gelişiminin kanayan kenarı” olarak adlandırdığı Kusama’dır. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

KUSAMA ASLINDA POLKADOT İLE AYNI TEKNOLOJİ ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞ, ANCAK KENDİ PARACHAİN’İNE, DAHA HIZLI BİR YÖNETİM BİÇİMİNE VE KENDİ DOĞAL KSM TOKENİNE SAHİP OLAN POLKADOT’A PARALEL BİR AĞDIR. KUSAMA’NIN AMACI, KULLANICILARIN POLKADOT KRİPTO PARA BİRİMLERİNE GİDEBİLECEKLERİ, DENEY YAPABİLECEKLERİ, YENİLİK YAPABİLECEKLERİ, OYNAYABİLECEKLERİ BİR ORTAM SAĞLAMAKTIR… ANA POLKADOT ZİNCİRİNE GEÇMEDEN ÖNCE BURADA İŞLER GERÇEKLEŞECEK.

Popüler Analist: "XRP ve Bu 2 Altcoin Top 10'dan Ayrılacak!"

Lark Davis, Kusama’nın geleceğinin özellikle Polkadot’un başarısına bağlı olduğunu belirtiyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

POLKADOT ÜZERİNE İNŞA EDİLECEK HER ŞEY MUHTEMELEN ÖNCE KUSAMA’DAN GEÇECEK. YANİ POLKADOT BÜYÜDÜKÇE KUSAMA DA BÜYÜYECEK.

Kripto etkileyicisine göre Kusama, nispeten düşük piyasa değeri nedeniyle muazzam bir büyüme potansiyeline sahip. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

KUSAMA’NIN ŞU ANKİ PAZAR DEĞERİ POLKADOT’UN 1/15’İNE BENZİYOR, BU NEDENLE BAZI İNANILMAZ KAZANÇLAR İÇİN BİR POTANSİYELE SAHİP OLABİLİR.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ethereum Fiyatı Bugün Bu Seviyeleri Görebilir!

Advertisements Ethereum Fiyatı Bugün Bu Seviyeleri Görebilir! Ethereum fiyatı güçlü bir artış başlattı ve ABD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.