Ana Sayfa / Altcoinler / Bu 3 Altcoin Yükselişiyle Hepsini Yenecek!
Binance %20 İndirim

Bu 3 Altcoin Yükselişiyle Hepsini Yenecek!

Bu 3 Altcoin Yükselişiyle Hepsini Yenecek!

Kripto para trader’ı ve analisti Tyler Swope, piyasa düzeltmesinin ortasında yükseleceğine inandığı üç küçük hacimli altcoin projesini açıklıyor.

Tyler Swope: Altcoin projesi Bao Finance (BAO) daha fazla yükselebilir

Başarılı analist Tyler Swope, yeni bir videoda 201.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Bao Finance (BAO)’nin yükseleceğini söylüyor. Analist altcoin‘in, başlangıçtaki hype aşamasından inerken artmaya devam ettiği için yatırımcı değerlendirmesine layık olduğunu söylüyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XDAİ HAVUZLARI KONUŞLANDIRILDI, BİRKAÇ KÜÇÜK HATA, ANCAK BAOMAN’IN AĞZINDAN DUYABİLECEĞİMİZ GİBİ: BLOK ÖDÜLLERİ BİR GÜN DAHA GERİ ÇEKİLDİ, ANCAK  FARMS ÇALIŞIYOR VE İSTİKRARLI. KULLANICI PARA YATIRMA İŞLEMLERİ ŞİMDİ BAŞLAYABİLİR. EVET, ÜRÜNLER XDAİ’DE YETİŞTİRİLMEYE HAZIR. TAM OLARAK PLANLANDIĞI GİBİ HAREKET EDİYORLAR.

Ünlü Analist: Kârınızı Fırlatacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın!

Tyler Swope: Deus Finance (DEUS) güçlü geliyor!

Tyler Swope, BAO’nun artık kripto para birimi türevleri borsası FTX’te spot ticaret için teminat olarak kullanılabileceğini ekliyor. Tyler Swope’un listesindeki ikinci altcoin, kullanıcıların gerçek dünyadaki varlıkları ve hisse senetleri ve emtialar gibi türevleri doğrudan Ethereum üzerinden alıp satmasına olanak tanıyan bir varlık tokenleştirme platformu olan Deus Finance (DEUS). Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DEUS, ÖNÜMÜZDEKİ 48 SAAT İÇİNDE MERKEZİ OLMAYAN TİCARET PLATFORMUNU RESMİ OLARAK BAŞLATIYOR. XDAİ’DE ZAMAN KISITLAMASI OLMAKSIZIN YÜZLERCE HİSSE SENEDİ, FOREX VE SEÇİLİ KRİPTO PARALARIN TİCARETİ YAPABİLECEKSİNİZ.

3 Dev İsim Piyasayı Yorumladı: Bu Altcoin Projeleri Yatırım İçin En İyileri!

Tyler Swope: Non-Fungible Yearn, alanında ilklere imza atıyor

Tyler Swope, proje ölçeklenebilir bir sentetik platform başlattıkça 39 milyon dolarlık platforma kilitlenmiş mevcut toplam değerin artacağına inanıyor. Tyler Swope’un radarındaki son altcoin, DeFi platformu Non-Fungible Yearn’dır (NFY). Kripto etkileyicisine göre, platform “NFT’leri alıp DeFi’ye uygulayarak” fungible token (NFT’ler) sektöründeki olasılıkları ve fırsatları genişletiyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CÜZDANI KORUYARAK VE İLK DEVREDİLEBİLİR HİSSEYE İZİN VEREREK YİELD FARMİNG’İ DAHA GÜVENLİ VE ESNEK HALE GETİRMEK İÇİN NFT’LERİ KULLANAN İLK DEFİ PROTOKOLÜDÜRLER. BUNUN YAPTIĞI ŞEY, PAY ALMA HAKKINI TEMSİL EDEN CÜZDAN ADRESLERİ YERİNE, BİR NFT’NİN HİSSELİ FONLARIN HAKKINI VE ÜRETTİKLERİ GETİRİYİ TEMSİL EDECEĞİ BİR EKOSİSTEM OLUŞTURMAKTIR. STAKED TOKENLERİNİZİ VE GELECEKTEKİ GETİRİNİZİ BİR NFT ARACILIĞIYLA TAKAS EDEBİLECEKSİNİZ.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.