Binance %20 İndirim
Binance Üzerinde Listeleneceği İddia Edilen Fan Token Projeleri!

Bu 5 İşlem Çifti, 21 Nisan’dan İtibaren Binance’te Olmayacak!

Dünya genelinde en çok kullanılan kripto para borsalarından olan Binance, bugün önemli bir duyuru yaptı. Bu duyuruya göre de 5 işlem çiftinin 21 Nisan gününden itibaren borsada desteklenmeyeceği belirtildi.

Binance tarafından CHESS/BNBDYDX/ETHFARM/ETHLINA/BNB ve SHIB/UAH işlem çiftleri için artık destek verilmeyecek. Söz konusu işlem çiftlerinde yer alan altcoin projelerinden herhangi birinin delist edilmeyeceği de eklendi. Kullanıcılar, alınan kararla birlikte farklı işlem çiftlerini kullanarak söz konusu altcoin birimlerini satın alabilecekler. Bu yüzden de kullanıcıları doğrudan kısıtlayan herhangi bir karar alınmadığı söylenebilir.

Binance, borsada görülen ihtiyaçlar doğrultusunda bazen yeni işlem çiftleri ile kullanıcılarını rahatlatabiliyor. Ancak zaman içerisinde işlem çiftlerinin neredeyse kullanılamaz hale gelmesi de can sıkıcı bir durum. Bu yüzden de borsa tarafından buna benzer kararların alındığına zaman zaman şahit olabiliyoruz.

The Sandbox (SAND), Bu Açıklamaların Ardından Artışa Geçti!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.