Ana Sayfa / Haberler / Bu 70 Milyon Dolarlık Yat Sadece Bitcoin İle Satın Alınabilir!
Bybit
Bu 70 Milyon Dolarlık Yat Sadece Bitcoin İle Satın Alınabilir!
Bu 70 Milyon Dolarlık Yat Sadece Bitcoin İle Satın Alınabilir!

Bu 70 Milyon Dolarlık Yat Sadece Bitcoin İle Satın Alınabilir!

Yurt dışında yapılan bir habere göre 22-25 Eylül tarihlerinde Monaco Yacht Show’da sergilenecek olan bu lüks yat sadece Bitcoin ile alınabilecek. Camper & Nicholsons International tarafından yapılan bu yat yaklaşık 70 milyon dolar değerinde. Ancak onu özel kılan nokta ise sadece BTC ile ödeme kabul edilecek olması.

Lüks Yat Sahibini Bekliyor

Azteca isimli lüks yat şu anda kendisini sadece Bitcoin ile satın alabilecek olan yeni sahibini bekliyor. Yarın Monaco’da başlayacak olan Yacht Show’da sergilenecek olan bu değerli yat kripto para ekosistemi üzerinden satılan en değerli yatlardan biri olacak. Bu noktada bir rekoru kıracak olan Azteca aynı zamanda insanların kripto para ile yaptıkları alışveriş çıtasını da bir üste taşımış oldu.

Lüks yatın sadece Bitcoin ile satın alınabilecek olması oldukça hoş olsa da kripto para lideri BTC yatırımcısına beklediğini verebilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde sert bir kırılmanın görüldüğü Bitcoin şu anda 43.200 dolardan işlem görüyor..

Başarılı Analist Bitcoin’in Düşebileceği Seviyeyi Duyurdu

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

JPMorgan Bitcoin'deki Artışın Asıl Sebebini Açıkladı

JP Morgan Bitcoin’deki Artışın Asıl Sebebini Açıkladı

Bildiğiniz üzere kripto para lideri Bitcoin son günlerde önemli bir atak yaparak rekor kırmayı başardı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.