Ana Sayfa / Altcoinler / Bu Altcoin 100.000 Doları Kıracak
yfi coin

Bu Altcoin 100.000 Doları Kıracak

Advertisements

Bu Altcoin 100.000 Doları Kıracak

Dünyaca ünlü kripto analisti Alex Saunders, Bitcoin’in 100.000 dolar seviyesini aşmaya hazır olan tek kripto para olmadığını söylüyor. Alex Saunders, popüler altcoin yearn.finance (YFI)’ın da 100.000 dolar seviyesini aşmanın eşiğinde olduğunu öne sürüyor.

Alex Saunders: Popüler altcoin YFI 100.000 dolar seviyesini aşmanın eşiğinde

Başarılı kripto analisti Alex Saunders, geçtiğimiz günlerde BTC tahminini güncelledi ve önde gelen kripto para biriminin önümüzdeki beş yıl içinde altı haneli rakamları geçebileceğini söyledi. Ancak Alex Saunders, Bitcoin dışında 100.000 doları aşan başka bir kripto paranın DeFi yükselişini artıracağını söylüyor. Alex Saunders, popüler altcoin yearn.finance (YFI)’ın da 100.000 dolar seviyesini aşmanın eşiğinde olduğunu belirtiyor. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YFI = 100.000 DOLAR. SUSHI BÜYÜK BİR GERİ DÖNÜŞ YAPMAK İÇİN… EN YANLIŞ ANLAŞILAN, ANCAK YİNE DE OLANÜSTÜ, YENİLİKÇİ VE YÖNLENDİRİLMİŞ PROTOKOLLERDEN/EKİPLERDEN/TOPLULUKLARDAN İKİSİ…

İşte Bu Hafta Büyük Kripto Paraları Geride Bırakan 5 Altcoin

Alex Saunders: Andre Cronje’nin liderliği YFI’yi pompalıyor

Yearn.finance, likiditeyi Compound, Aave ve dYdX gibi çeşitli DeFi protokollerine yönlendirmek ve en iyi getirileri bulmak için tasarlandı. YFI, getiri toplama platformunu besleyen ve platforma likidite sağlayan kullanıcılara dağıtılan yönetim tokenidir.

Alex Saunders, YFI‘nin mucidi olan  Andre Cronje’nin liderliğine, kripto paradaki yükselişin en önemli nedeni olarak işaret ediyor. Andre Cronje, kripto parayı diğer önde gelen DeFi protokolleriyle entegre etmek için tasarlanan platformun gelecek v2 lansmanı için büyük planları olduğunu duyurdu. Andre Cronje konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

V2 PİYASAYA ÇIKTIĞINDA, ÖZEL PARA PİYASALARINDAN (YİELD VE SİGORTA) ÇOK DAHA FAZLASINI PLANLADIM. AAVE’YE BORÇ VERME REZERVİ OLACAK, TÜM ATOKENLER İÇİN AGNOSTİK COVER OLACAK VE NİHAYET YTRADE, YLEVERAGE VE KALDIRAÇLI STABLECOİN’LER KOYABİLİYORUZ.

kripto

Popüler altcoin YFI, 2020’nin en yüksek performanslı kripto paralarından biri

Popüler altcoin yearn.finance (YFI), 2020’nin en yüksek performanslı kripto paralarından biridir. Temmuz ayında piyasaya çıktı ve 12 Eylül’de 31,65 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 43.678 dolara kadar yükseldi. Popüler kripto para birimi YFI, yazım sırasında ufak artışlarla 28.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. Güçlü altcoin şu anda 836 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. YFI yazım sırasında piyasa değeriyle 753 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Usta Analist Altcoin Tahmini İle Umutlandırdı

Yeni haftada takip edilmesi gereken 5 kripto para

Advertisements Yeni haftada takip edilmesi gereken 5 kripto para Bitcoin’in kısa konsolidasyon dönemi, belirli kripto para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.