Binance %20 İndirim

Bu Altcoin Binance’nin Tek Duyurusuyla Zirveleri Gördü!

Bu Altcoin Binance’nin Tek Duyurusuyla Zirveleri Gördü!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa Linear’ı (LINA) Innovation Zone platformunda “LINA/BTC, LINA/BUSD ve LINA/USDT” işlem çiftleriyle listeleyecek. Borsa yaptığı açıklamada, TSİ 08:00’de abonelik almaya başlamış kullanıcılara toplamda 1,8 milyon dolarlık LINA’yı indirimli fiyattan satacağını da vurguluyor. Kripto paranın fiyatı, borsanın listeleme duyurusu ile sert yükseldi.

Binance Linear’ı (LINA) Innovation Zone’de listeliyor

İşlem hacmiyle lider Bitcoin ve kripto para borsası konumunda olan Binance, yeni bir altcoin projesini listeliyor. Borsa Linear’ı (LINA) 18 Mart TSİ 15:00 itibarıyla Innovation Zone platformuna ekliyor. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

BİNANCE, LİNEAR (LINA) İÇİN STANDART LİSTELEME SÜRECİMİZE BAŞKA BİR LAUNCHPAD ABONELİK FORMATI GETİRMEKTEN HEYECAN DUYUYOR. KULLANICILAR, TİCARETİN BAŞLAMA SAATİNDEN ÖNCE BNB KULLANARAK LINA TOKENLERİNİ %30 İNDİRİMLE SATIN ALABİLECEKLER. ABONELİK DÖNEMİ KISA BİR SÜRE SONRA BAŞLAYACAK VE 4 SAAT AÇIK KALACAKTIR. BU OTURUM İÇİN BNB BAKİYELERİNİN KAYDI ZATEN TAMAMLANDI VE 11.03.2021 İLE 18.03.2021 ARASINDA 7 GÜN BOYUNCA KAYDEDİLDİ. BU, BNB BAKİYELERİNİN KAYDININ BİR DUYURU YAPILMADAN BAŞLAYABİLECEĞİ ÖNCEKİ LAUNCHPAD DUYURUMUZDA BELİRTİLDİ. BİNANCE, LİNEAR’I (LINA) INNOVATİON ZONE’DE LİSTELEYECEK VE LINA/BTC, LINA/BUSD VE LINA/USDT TİCARET ÇİFTLERİ İÇİN 18 MART TSİ 15:00 İTİBARIYLA TİCARETİ ETKİNLEŞTİRECEK. KULLANICILAR ARTIK TİCARETE HAZIRLIK OLARAK LINA’YI BORSAYA YATIRMAYA BAŞLAYABİLİRLER. KRİPTO PARA BİRİMİ TİCARETİ YÜKSEK PİYASA RİSKİNE TABİDİR. LÜTFEN İŞLEMLERİNİZİ DİKKATLİ YAPIN. BİNANCE, YÜKSEK KALİTELİ ALTCOİN’LERİ SEÇMEK İÇİN ELİNDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERECEK, ANCAK TİCARİ KAYIPLARINIZDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!

Altcoin fiyatı duyuruyla sert yükseldi: Yüzde 180 aşıldı!

Linear (LINA) fiyatı Binance’nin duyurusu ile sert yükseldi. Altcoin 0,099 dolar seviyelerinden 0,287 dolara kadar tırmandı. Bu rakamlar altcoin’de yüzde 180’in üzerinde bir artış yaşandığını gösteriyor. Kripto para birimi, yazım sırasında yüzde 170 oranında artışla 0,265 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 675 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Linear yazım sırasında piyasa değeriyle 400 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Linear (LINA), kullanıcıların uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde sentetik varlıkları (Liquids) oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve yönetmesine olanak tanıyan, zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan bir sentetik varlık protokolüdür. Linear, hem Binance Smart Chain hem de Ethereum üzerine inşa edildi ve kullanıcıların Linear’ın varlıklarını her iki DeFi ekosisteminde takas etmelerine ve bunları DeFi yapı taşları olarak kullanmalarına olanak tanır.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Başarılı Analist XRP'nin 2 Gün İçerisinde Ulaşacağı Seviyeyi Duyurdu

Ripple (XRP) Sahipleri, Bu 2 Önemli Olayın Sonucunu Bekliyor

XRP sahipleri, Ripple davasına ilişkin oldukça önemli olan SEC kararlarını bekliyor. Uzmanlar, Yargıç Sarah Netburn’ün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.