Ana Sayfa / Altcoinler / Bu altcoin’de balina sayısı rekor kırdı , gözünüz üzerinde olsun!
balina haberleri

Bu altcoin’de balina sayısı rekor kırdı , gözünüz üzerinde olsun!

Advertisements

Bu altcoin’de balina sayısı rekor kırdı , gözünüz üzerinde olsun!

Ünlü araştırma şirketi Glassnode tarafından yakın zamanda paylaşılan verilere göre, lider altcoin Ethereum’daki balina sayısı zirveyi gördü. Ethereum fiyatı ise bu süreçte 1.300 doların üzerinde işlem görüyor.

Lider altcoin Ethereum’daki balina sayısı zirveyi gördü

Glassnode analiz şirketi tarafından bildirildiği üzere, Ethereum cüzdanlarıyla ilgili on-chain veriler, birkaç önemli zirveyi gösteriyor. Glassnode tarafından kısa süre önce yayınlanan bir tweet’e göre, 10.000 ETH veya daha fazlasını tutan ETH cüzdanlarının miktarı arttı. 10.000’in üzerinde ETH tutan cüzdan sayısı, iki gün önce 7 Ocak’ta görülen en yüksek seviye ile bir yılın en yüksek seviyesi olan 1.097’ye ulaştı.

Sıfır olmayan Ethereum cüzdanlarının sayısı da artıyor

Glassnode ETH cüzdanlarıyla ilgili başka önemli gelişmelerinde olduğunu açıkladı. Şirkete göre, sıfır olmayan ETH adreslerinin miktarı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve şimdi toplamda 52.076.882’dir. Bu rakamlar uzmanlara göre, hem ekosisteme yeni ETH sahiplerinin girdiği hem de ETH’nin kullanıcılar tarafından yeni cüzdanlara dağıtıldığı anlamına gelebilir.

Şimdi hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılardan gelen yeni bir ilgi dalgası var. Ethereum, 2018’in başlarında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yakın. ETH 1.270 dolar seviyesini (Ocak 2018’den bu yana ilk kez) yeniden ziyaret etti. Bitcoin, bu hafta başında 42.000 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Bitcoin ile birlikte yükselen en büyük altcoin ETH ise 1.300 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.