Ana Sayfa / Altcoinler / Bu Altcoin’de Balinalar Hızla Stok Yapmaya Devam Ediyor! İşte Detaylar…
Bu Altcoin'de Balinalar Hızla Stok Yapmaya Devam Ediyor! İşte Detaylar...
Bu Altcoin'de Balinalar Hızla Stok Yapmaya Devam Ediyor! İşte Detaylar...

Bu Altcoin’de Balinalar Hızla Stok Yapmaya Devam Ediyor! İşte Detaylar…

Birçok altcoin için durgun veya düşüş durumuyla geride bıraktığımız son 24 saatte bazı kripto paralar dikkat çekmiş durumda. Özellikle de lider altcoin olan Etherum’un balinaları hızlı bir şekilde stok yapmaya devam ediyorlar. Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle 2.380 dolardan işlem görmekte olan Etherum (ETH) şu anda %3 düşüş durumunda. Yaşanan bu düşüş küçük ölçekli yatırımcıyı korkutup kaçırırken balinaları ise kendisine çekmeyi başarmış görünüyor. Bugün birçok Etherum balinası yüklü alım yaparak stoklarını büyütmeye devam ediyor.

Microstrategy CEO’sundan Etherum İçin Övgüler!

Kurumsal yatırımcıların ilgisini çekmeye devam eden Etherum için bir övgü de Microstrategy CEO’su Micheal Taylor’dan geldi. CNBC ile yaptığı bir röportajda lider altcoinden de övgüyle bahseden Taylor’un açıklamasından bir kesit ise şu şekilde:

Binalarınızı sağlam bir granit temel üzerine inşa etmek isteyeceksiniz, bu nedenle Bitcoin sonsuza kadar sürecek: Yüksek bütünlük, çok dayanıklı… Ethereum, borsaları ve finans kuruluşlarını kaydileştirmeye çalışıyor. Bence piyasa bunları anlamaya başladıkça herkes için çok yer var.

Buna ek olarak blokchcain teknolojisinin geleneksel borsaları bozacağından da bahseden Taylor ETH için umut dolu konuşuyor. Yapılan bu röportajın ardından ufak bir artışın görüldüğü ETH’de henüz bir ralli için erken olsa da gelecek için büyük bir beklentinin halen devam ettiğini söyleyebiliriz.
Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Bugün sabaha karşı büyük bir düşüş trendi içerisine giren kripto paralar birçok yatırımcıyı zarara uğratmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.