Ana Sayfa / Altcoinler / Bu altcoinler 2021’de zirve yapacak !
altcoin haberleri

Bu altcoinler 2021’de zirve yapacak !

Advertisements

Bu altcoinler 2021’de zirve yapacak !

Altcoin Daily sunucusu ve Bitcoin boğası Austin Arnold, 2021 için en iyi altcoin seçimlerini açıklıyor.

Austin Arnold: Listemde küresel bir süper bilgisayar olan Ethereum var!

Austin Arnold, Altcoin Daily’nin 332.000 abonesine, Ethereum‘un listesinde altıncı sırada olduğunu söyledi. Kripto trader’ı önde gelen akıllı sözleşme platformunu genellikle Bitcoin (BTC) ile karşılaştırılırken, iki projenin benzersiz kullanım durumları sunduğunu söylüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETHEREUM BAŞKA BİR ŞEY OLMAYA ÇALIŞIYOR. SABİT BİR KAYNAĞI YOK. ELİMİZDEKİ EN ZOR PARA BİÇİMİ DEĞİL. AMA BUNU, HERHANGİ BİR YERDE HERHANGİ BİRİNİN BİR ARACININ İZNİ OLMADAN ÜZERİNE İNŞA EDEBİLECEĞİ KÜRESEL BİR SÜPER BİLGİSAYAR OLARAK DÜŞÜNÜN… BİTCOİN İNSANLIK TARİHİNDE İLK KEZ SİZE KENDİ BANKANIZ OLMA SEÇENEĞİ SUNARKEN, ETHEREUM SİZE ARACIYA İHTİYAÇ DUYMADAN KREDİ VE BORÇ VERME GİBİ BANKACILIK TÜRÜ HİZMETLER İÇİN SEÇENEK SUNUYOR.

Piyasanın Lider Trader’ı: Bu 10 Altcoin 2021’in En Çok Kazandıranları Olacak!

Austin Arnold: Aave  altcoin’i çok büyük olabilir!

Analistin listesinde beşinci sırada, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borçlanma protokolü Aave var. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PROTOKOLDE ZATEN BÜYÜK BİRFAYDA GÖRÜYORUZ. ŞU ANDA 2 MİLYAR DOLARDAN FAZLA İNSAN, HERHANGİ BİR MERKEZİ ARACI OLMADAN VARLIKLARINI YATIRIYOR, EŞLER ARASI KREDİ VERİYOR VE BORÇ ALIYOR… BU, ORTALAMA İNSANLARA FİNANSAL ÖZGÜRLÜK VERMEK İÇİN ÇOK BÜYÜK OLABİLİR.

Austin Arnold: Altcoin projesi Polkadot (DOT)’ın çok fazla büyümesini bekliyorum

Austin Arnold ayrıca, kurumlara DeFi’yi getirmeyi amaçladığı için Aave’nin Asya pazarlarında genişlemeyi planladığını da not ediyor. Austin Austin’in listesinde dördüncü sırada Polkadot (DOT) var. Kripto trader’ı, Ethereu rakibinin bu döngüde başarılı olmasını beklediğini söylüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

POLKADOT, BLOCKCHAİN’LERİN İNTERNETİ OLMAYI HEDEFLİYOR, SADECE BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK SUNMAKLA KALMIYOR, AYNI ZAMANDA ETHEREUM GİBİ, POLKADOT’TA BİR EKOSİSTEMİN BÜYÜDÜĞÜNÜ GÖRDÜĞÜMÜZ BİR DAPP PLATFORMU. BU EKOSİSTEMİN DAHA DA BÜYÜMESİNİ, BÜYÜMESİNİ VE BÜYÜMESİNİ BEKLİYORUM.

Ünlü Kâhin Bitcoin’in Kısa, Orta ve Uzun Vadede Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Austin Arnold: Bu altcoin projesi türev piyasasında devrim yapmayı hedefliyor

Austin Arnold, DOT’un arzının %63’ünün kilitlendiğini ve bunun da kripto paranın fiyatı için iyi bir işaret olduğunu ekliyor. Analistin listesinde üçüncü sırada Synthetix Network Token (SNX) yer alıyor. Analiste göre, bu proje kullanıcıların sentetik tokenler kullanarak altın ve Bitcoin gibi varlıklara ve emtialara yatırım yapmasına olanak tanıyor. Austin Arnold, protokolün son derece değerli türev piyasasını bozmayı amaçladığını vurguluyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“ÖRNEĞİN; BİTCOİN, ŞU ANDA KABACA 10 TRİLYON DOLAR DEĞERİNDE OLAN DEĞER DEPOSU PİYASASI OLAN DİJİTAL ALTIN’IN PEŞİNDEN GİDERKEN, SYNTHETHİX ŞU ANDA EN ÜSTTE GENELLİKLE DEĞERLİ OLAN TÜREV PİYASASINDA DEVRİM OLUŞTURMAYI HEDEFLİYOR. 1 KATRİLYON DOLARDAN… KOCAMAN.

Analistin listesinde Cardano (ADA)’da var

Analistin listesinde Cardano (ADA)’da var. Austin Arnold, Ethereum tıkanıklık sorunları yaşamaya devam ederken yedinci en büyük kripto paranın “akıllı sözleşme platformu alternatifi” olmaya hazır olduğunu söylüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETHEREUM KAÇINILMAZ OLARAK BÜYÜDÜKÇE VE BÜYÜDÜKÇE VE AĞDAKİ TIKANIKLIK ARTTIKÇA, ETHEREUM KULLANICILARININ VE GELİŞTİRİCİLERİNİN, ÜRÜNLERİNİ CARDANO’YA KAYDIRACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

Usta Analist: Bu 5 Altcoin’e Yatırım Yapın! SEC Bunlara Dokunamaz

Austin Arnold’un listesinin başında popüler altcoin Chainlink var

Austin Arnold’un listesinin başında Chainlink (LINK) var. Austin Arnold, merkezi olmayan oracle ağının temellerindeki büyümeyi vurguluyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

KURULUŞUN KENDİSİ TARAFINDAN AÇIKLANAN ÖLÇÜMLER: “2020, CHAİNLİNK AĞI İÇİN REKOR BÜYÜME YILI OLDU. İŞTE DEFİ’DEKİ BENİMSEMEMİZ, UYGULANAN ARAŞTIRMALAR VE BLOCKCHAİN ENTEGRASYONLARIMIZ GİBİ TEMEL ÖLÇÜTLERE GENEL BİR BAKIŞ.” CHAİNLİNK’İN NEDEN ŞU AN İTİBARİYLE KRİPTO PARA BİRİMİ İÇİN EN ÇOK BENİMSENEN ORACLE VE ON-CHAİN VERİ KAYNAĞI OLDUĞUNU DESTEKLEYECEK ÇOK BÜYÜK VERİLER VE ORTAKLIKLAR VAR.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.