Ana Sayfa / Altcoinler / Bu Altcoin’ler 50x, 100x Kazanç Sağlayacak

Bu Altcoin’ler 50x, 100x Kazanç Sağlayacak

Bu Altcoin’ler 50x, 100x Kazanç Sağlayacak

Popüler kripto analisti ve trader Lark Davis, Nisan ayı için kartlarda “inanılmaz” bir altcoin boğa koşusunun olduğunu söylüyor.

Lark Davis: Küçük ölçekli altcoin projeleri 50x, 100x kazanç sağlayacaklar!

Yeni bir videoda Lark Davis, 267.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in kripto piyasasındaki hakimiyeti %52 seviyesine düşerse, altcoin’lerin inanlmaz rallileri ateşleyebileceğini söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN HAKİMİYETİNİ BU KADAR DÜŞERSE, ETHEREUM 3.000 DOLARA GİDECEK VE BÜYÜK KRİPTO PARA BİRİMLERİNİN ÇOĞU 2-5X KAZANÇ SAĞLAYACAK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ KRİPTO PARA BİRİMLERİNİN ÇOĞU 10-20X KAZANÇ SAĞLAYACAK. TÜM KÜÇÜK ÖLÇEKLİ ALTCOİN PROJELERİ İŞE YARAYACAK VE 50X, 100X KAZANÇ SAĞLAYACAKLAR. TEMELDE HEPSİ BUNU YAPACAK. BU, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA İZLENECEK ÇOK, ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖSTERGE. BİTCOİN HAKİMİYETİ, ALTCOİN’LERE YÖNELİK DUYARLILIK AÇISINDAN OLDUKÇA SAĞLAM BİR PİYASA GÖSTERGESİDİR.

Popüler Analist: Bu 7 Altcoin Atakta! Büyük Kârlar Geliyor

Lark Davis: Ethereum şu anda Bitcoin’i ikiye bir oranında geride bırakıyor

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin piyasa hakimiyeti yılın başında yaklaşık %70’den yazı yazılırken yaklaşık %55,8’e düştü. Bitcoin piyasa hakimiyet endeksi, Bitcoin’in piyasa değeri ile diğer tüm kripto para birimleri arasındaki orandır.

Düşen bir Bitcoin piyasa hakimiyet endeksi, altcoin’lerin değer açısından Bitcoin’den daha hızlı yükseldiğini gösteriyor.Lark Davis ayrıca, Ethereum’un Bitcoin’e karşı önemli performansını, altcoin’lerin büyük ralliler için hazırlandığının bir başka göstergesi olarak görüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETHEREUM, TÜM ALTCOİN PİYASASININ SAĞLIĞININ ÖNEMLİ BİR GÖSTERGESİ OLMA EĞİLİMİNDEDİR. BUNA KARŞILIK, BİTCOİN 25 MART’TAN BU YANA YALNIZCA %16 ARTTI, BU DA ETHEREUM’UN ŞU ANDA BİTCOİN’İ İKİYE BİR ORANINDA GERİDE BIRAKTIĞI ANLAMINA GELİYOR.

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa: Nisan’da büyük bir pompa alırsak, bu boğa koşusunun sonunu işaret etmeyecek

Analist, kripto analisti Altcoin Sherpa’nın analizine atıfta bulunuyor. Altcoin Sherpa, kripto piyasalarının ETH/BTC ve altcoin’lerin büyük kazançlar gördüğü bir döneme girdiğini öne sürüyor. Altcoin Sherpa konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU, DÖNGÜLERİN ALTCOİN’LERİN BÜYÜK BİR PAZAR ZİRVESİNE SAHİP OLDUĞU, SONRA SOĞUMASI, BİTCOİN’İN TEKRAR ORTAYA ÇIKMASI, GÖSTERİYİ ÇALMASI, DURULAMASI VE DAHA SONRA PİYASA DÖNGÜSÜNÜN ZİRVESİNE KADAR TÜM YOLU TEKRARLAMASIYLA BU DÖNGÜLERİN NASIL GERÇEKLEŞTİĞİNİ GÖREBİLECEĞİMİZ KONUSUNDA İLGİNÇ BİR GÖSTERGE VERİYOR. VE BU ARADA, NİSAN AYINDA BÜYÜK BİR POMPA ALIRSAK, BU BOĞA KOŞUSUNUN SONUNU İŞARET ETMEYECEK. BU, TÜM KRİPTO PİYASASI İÇİN PATLAMA NOKTASI OLMAYACAK, BU SADECE VALHALLA’YA GİDEN MERDİVENİN BİR BAŞKA ADIMI OLACAK.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.