Ana Sayfa / Altcoinler / Bu Hafta Polkadot (DOT) Ekosisteminin En Çok Kazandıran Projeleri (26 Mart)
Binance %20 İndirim
Polkadot'tan 770 Milyon Dolarlık Yeni Geliştirme Fonu
Polkadot'tan 770 Milyon Dolarlık Yeni Geliştirme Fonu

Bu Hafta Polkadot (DOT) Ekosisteminin En Çok Kazandıran Projeleri (26 Mart)

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Polkadot (DOT) ekosisteminde birçok yeni proje hayata geçirilmeye devam ediyor. Aktif olarak onlarca projenin yer aldığı ekosistemde bu hafta hareketli anlar yaşandı. İşte Polkadot (DOT) ekosisteminin bu hafta en çok kazandıran projeleri:

CoinF tarafından paylaşılan verilere göre bu hafta Polkadot ekosisteminde yıldızı en çok parlayan proje Edgeware (EDG) oldu. Son 7 günlük zaman diliminde yatırımcısına %142 kazanç sunan EDG’nin toplam market kapasitesi ise 50 milyon doların biraz üzerinde. İşlemlerin büyük bir çoğunluğu Gate.io borsasından gelirken projenin token değeri ise 0.007577 dolar olarak ölçülüyor. Bu hafta yaşadığı önemli çıkışın ardından dünden bu yana düzeltme görülmüş durumda. Son 24 saatte %10 düşüşe yol açan bu düzeltme ile birlikte projeye yatırım akını devam ediyor.

Polkadot (DOT) ekosisteminin bu hafta en çok kazandıran 2. kripto parası ise KILT Protocol (KILT) oldu. Haber yayın saatleri itibariyle 1.79 dolardan işlem gören altcoin projesinin yatırımcısına sağladığı bu haftaki getiri miktarı %100 civarında. Bir hafta gibi kısa bir sürede değerini ikiye katlayan başarılı projenin market kapasitesi ise 125 milyon dolar olarak ölçülüyor. Polkadot ekosisteminde bu haftanın diğer yükselen yıldızları için yukarıdaki görsele göz atabilirsiniz.

Bitcoin (BTC) 45.000 Dolara Ulaşabilecek mi?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.