Ana Sayfa / Altcoinler / Bu Hafta Takip Edilebilecek 2 Altcoin Projesi
Bybit
Bu Hafta Takip Edilebilecek 2 Altcoin Projesi
Bu Hafta Takip Edilebilecek 2 Altcoin Projesi

Bu Hafta Takip Edilebilecek 2 Altcoin Projesi

Bitcoin ETF hareketleriyle hareketlenen kripto para piyasalarında altcoinler de önemli değişiklikler yaşıyor. Ancak özellikle bu 2 altcoin projesi bu hafta takip etmeye değer gibi görünmekte. Gelin bunlara birlikte göz atalım..

1- Uniswap (UNI)

Önemli bir merkeziyetsiz borsa olan Uniswap her geçen gün daha fazla kullanıcıyla buluşuyor. Şu anda 25.60 dolara sahip UNI ise son 24 saatte ufak bir çıkış yapmayı başarmış durumda. Ancak yatırımcısına halen istediğini verememiş olan Uniswap için bu hafta yeni bir çıkış bekleniyor. Eğer 30 dolarlık önemli direnç tekrardan kırılabilirse bunu takiben bir üst noktaları da konuşur olacağız.

2- Cardano (ADA)

Devasa bir ekosisteme ev sahipliği yapan Cardano (ADA) ağı büyük de bir ilginin odağı konumunda. Kurumsal yatırımcıların da ilgi gösterdiği ada şu anda 2.14 dolardan işlem görüyor. Ancak bunun çok daha üstlerini hedefleyen ada ilk olarak 2.25 dolarlık seviyeyi aşacaktır. Eğer bu seviye içinde bulunduğumuz hafta aşılabilirse 2.50 doların denendiğini görebiliriz.

Bitcoin’in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Gündemde

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uzun bir süredir düşmeye devam eden Shiba Inu (SHIB) bugün tekrardan hareketlenmiş durumda. Tıpkı uyanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.