Ana Sayfa / Altcoinler / Bu Hafta Yatırımcısına En Çok Hangi Kripto Paralar Kazandırdı? İşte Detaylar…
Bu Hafta Yatırımcısına En Çok Hangi Kripto Paralar Kazandırdı? İşte Detaylar...
Bu Hafta Yatırımcısına En Çok Hangi Kripto Paralar Kazandırdı? İşte Detaylar...

Bu Hafta Yatırımcısına En Çok Hangi Kripto Paralar Kazandırdı? İşte Detaylar…

Kripto para lideri Bitcoin için pek de beklenenin alınamadığı bir haftayı bırakırken altcoin dünyasında hareketlilik devam ediyor. Özellikle de ilk 100 sıralamasının altlarında yer alan kripto paralar sessizce yükselişini sürdürmekte. Gelin bizler de bu hafta yatırımcısına en çok hangi kripto paraların kazandırdığını birlikte inceleyelim.

Amp (AMP)

Bu hafta yatırımcısına en çok kazandıran altcoin birimi adını hafta içerisinde de sıkça duyduğumuz AMP oldu. Son 7 günlük süre zarfında yatırımcısına %47 oranında oldukça iddialı bir performans sunan AMP göz doldurmaya devam etmekte. Performansıyla birçok lider kripto parayı da geride bırakan AMP önümüzdeki hafta için de takip edilmeyi hak ediyor.

Quant (QNT)

Yatırımcısına son 7 günlük sürede %38 oranında kazanç sunan QNT de oldukça iddialı yükselişine devam ediyor. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 73.27 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin istikrarlı bit yükseliş içerisinde. Özellikle de liderlerin düşüşte olduğu haftada Quant’ın yaptığı bu yükseliş yatırımcıların kendisine olan güvenini de arttırmış durumda.

Oldukça hareketli günlerin yaşandığı kripto para piyasalarında yukarıdaki ikiliye ek olarak yükselen coinler: Fantom (FTM), XinFin Network (XDC), Shıba Inu (SHIB) ve Theta (THETA) olarak sıralanabilir. Her biri için de yatırımcısına %20’nin üzerinde kazanç sunmayı başarmış olan bu altcoinleri sizler de önümüzdeki hafta için yakın takibinize alabilirsiniz.

Bitcoin Temmuz Ayında Bu Ülkede Tamamen Yasallaşıyor! İşte Detaylar…

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Bugün sabaha karşı büyük bir düşüş trendi içerisine giren kripto paralar birçok yatırımcıyı zarara uğratmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.