Binance %20 İndirim
Bu Hafta Yatırımcısını Zengin Eden 3 Altcoin Açıklandı!
Bu Hafta Yatırımcısını Zengin Eden 3 Altcoin Açıklandı!

Bu Hafta Yatırımcısını Zengin Eden 3 Altcoin Açıklandı!

Kripto para lideri Bitcoin’de beklenen performans görülemezken altcoin piyasalarında hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor. Bizler de hareketli piyasalarda bu hafta içi yatırımcısını zengin eden 3 altcoini derledik. Sizler de içlerinden güvendiğiniz projeleri takip edebilirsiniz.

1- Theta Fuel (TFUEL)

Son 7 günde yatırımcısına en çok kazanç sağlayan Theta Fuel (TFUEL) oldu. Bu süreçte %60 civarında bir artışın yaşandığı popüler altcoin birimine olan ilgi ise halen devam ediyor. Bu yüzden de yatırımcılar önümüzdeki hafta için de TFUEL’den umutlu. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.46 dolar seviyesinden işlem görmekte olan Theta Fuel trendi bozmazsa haftaya 0.50 dolar ile giriş yapabilir.

2- Curve DAO Token (CRV)

Yeni sayılabilecek bir token projesi olan CRV de bu haftaki %44’lük artışıyla en çok kazandıran 2. altcoin oluyor. Şu anda 2.55 dolardan işlem görmekte olan CRV için bir düzeltme süreci başlamış durumda. Ancak henüz aktifliğini yitirmediği için önümüzdeki hafta da fırsat yakalamak amacıyla değerlendirilebilir.

3- Solana (SOL)

Kısa bir süre öncesinde aldığı yatırımlarla uçuşa geçen Solana (SOL) bu hafta yatırımcısına %43 kazanç sağlamayı başardı. Haberimiz hazırlanırken 40 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin birimine olan güven ise halen devam ediyor. Özellikle sosyal medyadan bir araya gelen yatırımcılar birbirlerine desteklerini sürdürmekteler.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.