Ana Sayfa / Altcoinler / Bugün kazandıran ve kaybettiren kripto para birimleri
Bugün Yaptıkları Çıkışlar İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi
Bugün Yaptıkları Çıkışlar İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi

Bugün kazandıran ve kaybettiren kripto para birimleri

Advertisements

Bugün kazandıran ve kaybettiren kripto para birimleri.

Bugün kripto para dünyasında ilk 10’da yer alan kripto para birimlerinden sadece 2 tanesi yeşil alanda kaldı. Son 24 saatte Tether (USDT) %0.33 oranında artış gösterirken, Crypto.com Coin (CRO) %.3.64 oranında artış gösterdi. Bu arada CRO, Binance Coin’in önünde 10. sırada yer almıştı. Fakat daha sonra Binance Coin tekrar 10. sıraya geri döndü.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ise %1.56 oranında düşüş yaşadı. Kripto para birimi şu an 11 bin 685 dolardan işlem görüyor. Daha önceki haberimizde de verdiğimiz gibi Bitcoin’de boğa sinyalleri görüldüğü ifade ediliyor. Birçok analist lider kripto para biriminin 12 bin doları geçebileceğini ifade ediyor. Hatta 12 bin doları geçen BTC’nin 13 bin dolara kadar ilerleyebileceği bile ifade ediliyor.

Bununla beraber popüler DeFi altcoin’i Chainlink (LINK) de düşüşünü devam ettiren kripto para birimlerinden. Birçok yatırımcı Chainlink’in bu düşüşünün devam edeceğini ifade ediyor.

Ripple’da Olumlu İşaretler Var

Ripple (XRP) da düşüş yaşayan kripto para birimlerinden birisi. Popüler analist Aayush Jindal’a göre Ripple, ABD Doları karşısında 0.2800 dolar civarında birkaç önemli desteğe tutunuyor. XRP fiyatı şu anda 0.290 dolar civarında önemli bir direnci test ediyor ve bunun üzerinde önemli ölçüde yükselebilir. Ripple, ABD doları karşısında 0.2800 dolar ve 0.2850 dolarlık destek seviyelerinin üzerinde işlem görüyor.

Fiyat olumlu işaretler gösteriyor, ancak 0,2980 – 0,3000 dolar bölgesi yakınında büyük bir engelle karşı karşıya. XRP / USD çiftinin 4 saatlik grafiğinde 0.2810 dolara yakın destek veren önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

DeFi Kripto Para Birimlerinde Durum Ne?

DeFi kripto para birimlerinde durum genel durumla hemen hemen aynı. İlk 10’da yer alan kripto para birimlerinden sadece 0x, %30.24 oranında artış gösterdi. Bunun dışında diğer bütün kripto para birimleri kırmızı bölgede kaldı. En büyük düşüşü %15’le LINK yaşarken onu sırasıyla Aave %12, Maker %7 oranlarıyla izledi.

Düşüş yaşayan diğer DeFi kripto para birimleri ise şu şekilde oldu:

Synthetix Network Token (SNX): %11.23

Compound (COMP): %8.10

Yearn.finance (YFI): %12.89

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Harvest Finance siber saldırıyı doğruladı

Advertisements Harvest Finance siber saldırıyı doğruladı Dev merkeziyetsiz finans protokolü Harvest Finance, likidite havuzlarını hedef …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.