Ana Sayfa / Altcoinler / Bugün Yaptığı Çıkış İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi
Bugün Yaptıkları Çıkışlar İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi
Bugün Yaptıkları Çıkışlar İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi

Bugün Yaptığı Çıkış İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi

Bitcoin piyasasında işler halen durgun ilerlerken altcoin piyasaları onun aksine son 24 saat içerisinde oldukça hareketli anlar yaşadı. İşte bugün yaptığı çıkış ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 3 altcoin birimi:

1-Bitcoin SV (BSV)

Bir Bitcoin çatalı olan BSV, son 24 saat içerisinde yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sadece bir gün içerisinde 30 doları aşan değer kazancıyla yatırımcısını memnun eden BSV, son günlerdeki düşüş trendini böylece kırmış oldu. Bilindiği üzere Bitcoin’de yaşanan ani düşüş altcoinleri de kötü etkilemişti. Kötü etkilenen altcoin birimlerinden birisi olan Bitcoin SV, bugün kötü talihini de kırmış oldu. Yatırımcısına son 24 saatte %23 civarında bir kazanç sağlayan popüler altcoin birimi, hacim açısından genel sıralamada 6. sırada yer almakta. Ayrıca Bitcoin SV’nin yaptığı bu çıkışla 154 dolardan 188 dolara kadar tırmandığını da hatırlatmadan geçmeyelim.

2- Aave (LEND)

Genel hacim sıralamasına göre kendisine 43. sıradan yer bulan Aave (LEND), son 24 saatte %24 civarında değer kazancı yaşadı. Yaptığı bu çıkışla 0.178 dolara kadar fırlayan Aave için bu çıkışın beklendiğini söylemek gerek. Aave (LEND) grafik tablosu sayfasında da yer alan bilgilerden bunu rahatça anlayabiliriz. Son 1 ay içerisinde 0.06 dolar seviyelerinden neredeyse 3 kat değer kazanarak bu seviyelere kadar tırmanan LEND için işlerin iyi gittiğini söylemek mümkün.

3- Tron (TRX)

Son zamanların en çok konuşulan altcoin birimlerinden birisi olan Tron, sadece bir kripto para olarak değil, şirketler için bir teknoloji olarak da hayatımızda. Birçok finans kuruluşu ile anlaşma yapan Tron, şirketlere büyük bir zaman ve nakit tasarruf imkanı sunuyor. Son 24 saat içerisinde %8 civarında değer kazancı sağlayan TRX, yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başarmış durumda. Yazının kaleme alındığı sıralarda 0.017 dolardan işlem görmekte olan Tron (TRX) bu ayın başın başındaki değerine geri dönmeyi başardı. Yaşanan çöküş dalgasından nasibini alan bir diğer altcoin birimi olan TRX’in bu çıkışla birlikte kötü gidişata bir son verdiğini söyleyebiliriz.

E-bebek Hacklendi ve Bitcoin’le Fidye İsteniyor İddiası!

Binance

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Elon Musk’tan İlginç Açıklamalar: Her şey bir şakaydı!

Teknoloji dünyasında adından en çok söz ettiren isimlerden Elon Musk, son birkaç aydır kripto dünyasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.