Ana Sayfa / Altcoinler / Cardano (ADA) Bu Güncelleme İle Değerini Katlayabilir!
Cardano (ADA) Bu Güncelleme İle Değerini Katlayabilir
Cardano (ADA) Bu Güncelleme İle Değerini Katlayabilir

Cardano (ADA) Bu Güncelleme İle Değerini Katlayabilir!

Advertisements

Gelecek vadeden altcoinler yazısında da bahsettiğimiz Cardano (ADA) adlı altcoin birimi, yakın zamanda gelecek bu güncelleme ile değerini katlayabilir.

Son zamanların popüler altcoin birimlerinden olan ve hacmi ile de dikkatleri üzerine çeken Cardano (ADA) büyük bir güncellemeye hazırlanıyor. Bu güncelleme ile birlikte ADA’nın işlem kapasitesi çok daha üst düzeylere çıkartılacak. Yapılan analizlere göre bu güncelleme sayesinde 1 saniye 1000 adet işlemin yapılabilmesi hedefleniyor. Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre gelecek olan güncelleme ile birlikte kripto para dünyasında da önemli bir adım atılacak.

Popüler altcoin biriminin kurucusuna göre Cardano, ilerleyen dönemlerde kripto ekosisteminde teknolojik olarak zirvelere gelecek. Oldukça iddialı konuşan Hoskinson, Cardano için yapılacak güncelleme ile birlikte daha büyük ortaklıkların hedeflendiğini de belirtiyor. Ayrıca kendisinin açıklamaları şu şekilde:

“Bu yıl endüstri, Cardano’nun dünyadaki en iyi kripto para birimi konumuna yükseldiğini görecek. Piyasada bu yıl sunduğumuz kadar iyi bir şey olmayacak. Çünkü günün sonunda her şeye sahip olacağız.”

Oldukça iddialı konuşan Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kendisinden emin bir duruş sergiliyor. Son 24 saat içerisinde %3 oranında büyüyen popüler altcoin birimi ADA 0.08 dolardan işlem görmekte. Piyasa sıralamasında 11. olan ADA, bu alanda da hızla büyümeye devam ediyor. Günlük işlem hacmi olarak ise 200 milyon dolar civarında işlemin döndüğü ADA ağı bu güncelleme ile çok daha hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirebilecek. Bu yüzden de güncellemenin ardından daha çok firma ile anlaşma yapılması bekleniyor. Cardano’nun yükselmesini sağlayacak durumun da bu olduğunu söylemek mümkün. Adının daha da duyulması ve kurumsal firmalar tarafından hedef alınması durumunda çok daha değerli bir varlık olduğunu görebiliriz.

Bitcoin’de Düşüş Devam Ediyor | Kripto Para Piyasalarında Son Durum Ne?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Rick and Morty’nin Kurucusu NFT Piyasasına Giriyor

Advertisements Rick and Morty’nin Kurucusu NFT Piyasasına Giriyor Dijital sanat platformu Nifty Gateway, bu sabah …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.