Ana Sayfa / Altcoinler / Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Daha Büyük Düşüş Kapıda!
Binance %20 İndirim
Cardano (ADA) Yöneticisinden Bitcoin Bizim Düşmanımız Açıklaması! Detaylar Haberimizde...

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Daha Büyük Düşüş Kapıda!

Boğalar, fiyat hareketinin tarihsel olarak önemli olan 0,415 dolar seviyesi tarafından desteklendiğine dair yanlış bir güvenlik duygusuna atlarsa, Cardano (ADA) fiyatı için büyük bir düşüş kapıda olabilir. Yatırımcılar bir dipten satın alım yapmaya o kadar odaklanmış durumdalar ki 55 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) en yüksek seviyeden geldiğini ve önceki haftalardaki fiyat hareketini çoktan bitirdiğini unutabilirler. Bu oluşumun tamamlanması, dip kırılmasının 0,415 doların altına düşmesine neden olacak ve gelecek olan bir sonraki kilit desteği arayan ADA fiyat için %80’den fazla kayıpla geniş bir alan açacaktır.

Cardano’da son durum ne? (18 Haziran)


Cardano’nun fiyat hareketi 0,415 dolara bağlı gibi göründüğü için çoğu kişi bir süre önce yaşanan güçlü hamleye büyük ve yanlış olabilecek bir umut bağlamış durumda. Ancak risk, 55 günlük SMA’nın keskin bir şekilde düştüğü yüksek taraftan geliyor, ADA’da bununla birlikte son iki haftanın üst yarısı çoktan kapatıldı ve bugün tekrar yapılabilir. Fiyat baskısı artmaya devam ederken, 0,415 dolar ve üzeri alım yapan boğaların üzerindeki baskının dayanılmaz hale gelmesi an meselesi.

cardano-ada-analiz-18-haziran

ADA, tabanı 0,415 dolar olan bir ayı üçgeni için ayarlanabilir ve 55 günlük SMA’yı üçgenin azalan tabanını oluşturan eğimli bir trend çizgisini takip edebilir. Bu durumda baskı artacak ve kaçınılmaz olarak 0,415 doların altına düşülecektir.

Toplar hareket etmeye devam ederken ve 0,415 dolarlık bir basınca dayandıkça diz reaksiyonu kartlarda olabilir. Önümüzdeki hafta piyasalar daha zayıf bir dolar ile başlayabilirse, zirve için daha fazla alan yaratılabilir ve boğalara 55 günlük SMA’yı kırma ve bir ayı piyasasını kırma gibi şanslar verilebilir. Bu noktadaki sonlanmaysa, ADA rallisinin 0,715 dolar olarak fiyatlandırıldığı bir salıncak ticareti ile sonuçlanacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.