Binance %20 İndirim
Kurumsal Yatırımcıların Sevdiği Cardano (ADA) Hızla Yükseliyor!

Cardano (ADA) İçin Düşüş Devam Edecek mi? (29 Ağustos)

Büyük kripto para projelerinin hiçbiri ralli yapamazken, boğalar hafta sonuna kadar piyasalara tekrar hakim olamayacak gibi görünüyor.
Cardano (ADA) geçen hafta %3.77 değer kaybettikten sonra dünden bu yana da %4 oranında düşüş yaşamaktan kaçamadı.

Cardano (ADA), haber yayın saatleri itibariyle 0.4420 dolar seviyesi civarından işlem görüyor. Boğalar yakında inisiyatif almazsa, 0,40 dolar seviyesine daha fazla düşüş olasılığı mevcut. Günlük grafikte fiyat, 0,4257 dolar destek ile 0,4741 dolar direnç arasında bir kanalın ortasında.


Şimdilik, iki taraf da ilerlemek için yeterli gücü toplayamadığı için ciddi bir dalgalanma beklenmiyor. Hafta boyunca işler biraz daha farklıydı. Cardano (ADA) yanlışlıkla 0,4347 dolar seviyesini kırdı. Fiyat bundan daha düşük olsa bile, boğaların yerel olarak dönme şansı var. Bu olursa, 0,50 dolara orta vadeli bir ralli beklenebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.