Ana Sayfa / Haberler / Cardano (ADA) Yöneticisinden Bitcoin Bizim Düşmanımız Açıklaması!
Bybit
Cardano (ADA) Yöneticisinden Bitcoin Bizim Düşmanımız Açıklaması! Detaylar Haberimizde...
Cardano (ADA) Yöneticisinden Bitcoin Bizim Düşmanımız Açıklaması! Detaylar Haberimizde...

Cardano (ADA) Yöneticisinden Bitcoin Bizim Düşmanımız Açıklaması!

Birbirinden büyük düşüşleri geride bıraktığımız son 24 saatlik süreçte kripto para yatırımcıları büyük zararlara uğramış durumdalar. Öte yandan çeşitli kripto paraların kurucuları arasında da konuyla ilgili röportaj ve konuşmalar devam ediyor. Bugün ise Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

“Bitcoin Bizim En Büyük Düşmanımız!”

“Bitcoin, bizim en büyük düşmanımız. Ağ etkisine sahip, marka adı var ve yasal olarak kabul görmüş durumda. Ne var ki, sistemi değiştirmenin bir yolu bulunmuyor.”

Kripto para ekosisteminde tanınan bir isim olan Hoskinson yaptığı bu açıklamayla birçok kişiyi şaşkınlığa uğrattı. Kripto paralarla içli dışlı olan ismin bu açıklaması hiç beklenmiyordu diyebiliriz. Ancak bu noktada Cardano’nun çıkarları doğrultusunda konuştuğu için sözlerine anlamsız demek yanlış olacaktır. Cardano’nun henüz Bitcoin ile rekabet etmek için yeterli güce sahip olmadığını belirten ünlü isim bu noktada Etherum’u desteklediğini belirtti. Hoskinson’un konu hakkındaki açıklaması ise şu şekilde:

“Ethereum ile ilgili iyi olan şey, bu sorunu yaşamaması. Bitcoin ile aynı ağ etkisine sahip olacak noktaya geliyor, fakat topluluk tamamen farklı bir kültüre sahip. Değişimi ve güncellemeyi seviyorlar.”

Bitcoin (BTC) Yatırımcısını Neler Bekliyor? Bitcoin 20 Haziran Analiz

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.