Ana Sayfa / Altcoinler / Cardano Ağı önemli bir güncelleme bekliyor

Cardano Ağı önemli bir güncelleme bekliyor

Cardano Ağı önemli bir güncelleme bekliyor.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre Cardano önümüzdeki 60 ila 90 gün içinde birçok önemli güncelleme görebilir.Financial Fox röportajına göre Hoskinson, önümüzdeki iki ila üç ay içinde birçok “akıllı sözleşmenin” ağa geleceğini açıkladı.

IOHK yöneticisi ayrıca geçtiğimiz birkaç ayda Hoskinson’ın Cardano’ya destek dahil etmek amacıyla Celsius, SingularityNET, Fireblocks ve Prime Trust’ın arkasındaki ekiplerle buluştuğunu açıkladı. “Bu varlıklardan hangisinin önce entegrasyon alacağına karar vermek zorlu oldu,” diye de ekledi:

“BU GEREKLİ. MERKEZİ OLMAYAN UYGULAMALAR (DAPPS) İÇİN BUNA İHTİYACIMIZ VAR. KURUMSAL YATIRIMCILARIN GELEBİLMESİ İÇİN, SEKTÖRDEN PEK ÇOK İNSANIN GELEBİLMESİ İÇİN İHTİYACIMIZ VAR. ŞU ANDA ŞİRKET OLARAK ZAMANIMIZIN ÇOĞUNU DA BUNLAR TÜKETİYOR.”

Entegrasyon ekibi, çeşitli platformlarda Cardano desteğini tanıtmak için çalışırken, Cardano Vakfı’nın araştırma kolunun yeni girişimler üzerinde çalıştığı söyleniyor. Hoskinson, devam etmekte olan bazı duyurulara yorum yaparak şunları söyledi:

“AKILLI SÖZLEŞME GELİŞTİRME TASARIMINDA UZMANLAŞMIŞ BİR AKILLI SÖZLEŞME ENSTİTÜSÜ GİBİ BİRKAÇ YENİ ŞEY DUYURACAĞIZ.”

Yönetici, büyük olasılıkla IOHK’nın oradaki mevcut ilişkileri ve Wyoming’in bu kavramların pratik uygulamasına ilişkin genel duruşu nedeniyle yeni duyuracağı gelişmelerin Wyoming Üniversitesi’nde tanıtılacağını söyledi.

Cardano, Mary hard fork’unu 1 Mart’ta ana ağa alacak

Mary hard fork’unun, 1 Mart’ta resmi olarak ana ağda yayına alınacağı; uzun zamandır beklenen çok-varlıklı işlevselliği Cardano ağına getireceği belirtilmelidir. Hatta, yakın tarihli bir blog gönderisinde platform, akıllı sözleşmelerin kısa bir süre içinde geleceğini belirtmesine rağmen; Cardano’da yerel bir token oluşturmaları gerekmediğini iddia etti.Cardano Vakfı, “Yerel varlıklar, çok çeşitli benzersiz gerçek dünya ve dijital varlıkları temsil etmek için kullanılabilen, takas edilemeyen token’ları; yani NFT’leri çıkarmak için kullanılabilir,” ifadelerini kullandı.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Bu Tweet, Bitcoin ve Altcoin Piyasasını 288 Milyar Dolar Dump’ladı!

Bu Tweet, Bitcoin ve Altcoin Piyasasını 288 Milyar Dolar Dump’ladı! Tek bir tweet, Bitcoin ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.